Advert

Cumhur İttifakı Adayı Şimşek çalışmalarına devam ediyor

Cumhur İttifakı Adayı Şimşek çalışmalarına devam ediyor

Cumhur İttifakı Adayı Şimşek çalışmalarına devam ediyor
Cumhur İttifakı Adayı Şimşek çalışmalarına devam ediyor Murat YILDIZ

Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Boyalık Mahallesi Camii Sosyal Yardımlaşma Kalkınma Kültür Sanat Eğitim ve Dayanışma Derneği'nin açılışına katıldı.

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idare seçimlerine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Gölbaşı’ndaki mahalle ziyaretlerini sürdüren Şimşek, Boyalık Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlattı, destek istedi.

Boyalık mahallesi Kültür Merkezinde vatandaşlarla buluşan Şimşek, gösterilen ilgi ve destekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Şimşek “ Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Gölbaşı Ankara’nın ve Türkiye’nin cazibe merkezi haline getireceğiz. 31 Martta hem Ankara’da hemde Gölbaşı’nda Cumhur İttifakına desteklerinizi bekliyoruz dedi.

Boyalık kültür merkezinde gerçekleşen toplantıya, Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan Ak Parti Gölbaşı Belediyesi Grup Başkan Vekili Gökhan Koçak, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri ve MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi aday adayları katıldı.

Daha sonra Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Dikilitaş Mahallesi ve Koparan Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi. Mahalle sakinlerinden 31 Mart için destek isteyen şimşek, seçimden sonra mahallelerin tüm sorunlarının giderilmesi için ellerinden gelen çalışmayı yapacaklarını söyledi.

Ankara Gölbaşı MHP İl Başkanlığı ziyaret 2019 yerel seçimler Cumhur İttifakı Selim Akceylan Ramazan Şimşek Ersin Pehlivan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı