Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-02-2019 15:42   Güncelleme : 10-02-2019 15:42

Bakan Selçuk, “Koşacağız, didineceğiz, terleyeceğiz, yorulacağız”

Bakan Selçuk, “Koşacağız, didineceğiz, terleyeceğiz, yorulacağız”

Bakan Selçuk, “Koşacağız, didineceğiz, terleyeceğiz, yorulacağız”

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kronos Otel’de düzenlenen STK ve muhtarlar buluşmasının ardından Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek ve Ak Parti ve MHP İlçe Teşkilatıyla birlikte Gölbaşı esnafını ziyaret ederek destek beklediklerini belirtti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Bizim gayretimizle bu memleket daha güzel günlere doğru gidiyor. Ekonomide, sosyal hayatta düzelecek hiç merakınız olmasın. Kimseden bir korkumuz çekincemiz yok. Onlar fesatlıklarını yapıyorlar. Büyük ülkeler bu ülkeye zarar vermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Biz de elimizden geleni yapacağız. Biz de gayretimizi göstereceğiz" dedi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Gölbaşı’nda muhtarlar ve STK'larla buluşmasının ardından Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek ve Ak Parti ve MHP İlçe Teşkilatıyla birlikte Gölbaşı esnafını ziyaret etti. Yerel seçimler için esnaftan destek beklediklerini ifade eden Selçuk, esnafın sorunlarını da dinledi.

Esnaf ziyaretinin ardından Selçuk, MHP Seçim İrtibat Merkezi’ni ziyaret ederek seçim çalışmalarını yerinde inceledi. Cumhur İttifakı Adayı olan Ramazan Şimşek için gece gündüz çalışarak 31 Mart’tan zaferle çıkacaklarını söyledi. Selçuk daha sonra Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katıldı. Seçim Koordinasyon Merkezi önündeki vatandaşlara seslenen Selçuk, kendisinin de Gölbaşı'nın bir evladı olduğunu belirterek, "Bizim bütün çalışmalar içerisindeki tek gayretimiz inanın şu memleket yükselsin yücelsin ve dünyada belli bir yere gelsin, bir gücümüz olsun rekabet edelim bütün derdimiz bu. Sayın Cumhurbaşkanımızın, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'nun selamlarıyla geldim" şeklinde konuştu.

“Ankara'da bir başarı hikayesine hep beraber inşallah imza atacağız”

MHP İlçe Başkanlığına da uğradığını anlatan Bakan Selçuk, “Burada bizim ayrımız gayrımız yok. Hep beraber hareket ediyoruz ve bayrağı hep beraber dikeceğiz” dedi.

31 Mart seçimlerine ilişkin vatandaşlardan oy isteyen Selçuk, şöyle konuştu:

“Güzellikle, sevgiyle, saygıyla burada elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. Ramazan Şimşek başkan için ne gerekiyorsa yapacağız, koşacağız, didineceğiz, terleyeceğiz, yorulacağız. Mehmet Özhaseki başkan için yorulacağız, terleyeceğiniz, didineceğiz ve hep beraber bu sembol şehir olan Ankara'da bir başarı hikayesine hep beraber inşallah imza atacağız."

"İnşallah bizim gayretimizle bu memleket daha güzel günlere doğru gidiyor”

"İnşallah bizim gayretimizle bu memleket daha güzel günlere doğru gidiyor” diyen Selçuk, "Ekonomi de, sosyal hayat da düzelecek hiç merakınız olmasın. Kimseden bir korkumuz çekincemiz yok. Onlar fesatlıklarını yapıyorlar. Büyük ülkeler bu ülkeye zarar vermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Biz de elimizden geleni yapacağız. Biz de gayretimizi göstereceğiz. Hiç endişeniz olmasın. Birlikte beraberce ortak bir şekilde bu hedefe 31 Mart akşamı ulaşıp inşallah bayramımızı edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Açılış öncesi vatandaşlara hitap eden Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ortak kararı doğrultusunda Cumhur İttifakı’nın seçimden zaferle çıkması için çalışacaklarının sözünü verdi.

Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek de vatandaşlardan Ankara’da Mehmet Özhaseki, Gölbaşı’nda ise kendisi için destek beklediğini bildirdi.

Konuşmaların ardından Bakan Selçuk, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Cumhur İttifakı'nın Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ile birlikte Gölbaşı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış kurdelesini kesti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA