Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-02-2019 14:21   Güncelleme : 09-02-2019 14:24

“BİZ DUYGUSU GÜÇ’DÜR”

“BİZ DUYGUSU GÜÇ’DÜR”

“BİZ DUYGUSU GÜÇ’DÜR”

Bayburt Akçakuzu Derneği’nde yapılan Hatm-ı Şerif vesilesi ile verilen yemekte Dernek Onursal Başkanı Ali İhsan GÜÇLÜ, dernek çalışmalarına katkı veren eğitimcilere plaket verdi.

Etkinliğe Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, MHP Gölbaşı İlçe Yöneticileri, AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, Gölbaşı, Belediye Meclis Üyesi Ali İhsan Tunç, Mehmet Aktay, Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dinçer, çeşitli sivil toplum örgütleri yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı. 

 

Bayburt Akçakuzu Derneği Başkanı Murat Kurt davete icabet edenlere teşekkürlerini sunarak, dernek faaliyetlerine gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini ifade edip yapılan kültürel çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini söyleyerek sözü MHP Grup Başkanı ve ATO Meclis Üyesi olan Dernek Onursal Başkanı Ali İhsan Güçlü’ye verdi.

Ali İhsan GÜÇLÜ şunları söyledi.

 

Bu mekanlar birliğin, beraberliğin, kardeşliğin ve dayanışmanın hayat bularak, toplumda huzurun ve güvenin sağlanmasına katkı veren önemli yapılardır. Rabbimin takdiri ve siz hemşehrilerim teveccühü ile on yıla yaklaşan bir süre başkanlığını yürüttüğüm derneğimizde çok güzel faaliyetler gerçekleştirdik. Sosyal, kültürel, sanat ve ekonomi alanında bir çok maddi ve manevi içerikli yüzün üstünde sohbet, seminer ve konferanslar gerçekleştirdik. Tüm bu faaliyetler özelde hemşehrilerimizin Gölbaşı ile kaliteli bir mahiyette bütünleşmesine, genelde ise Gölbaşı’nın daha yaşanılabilir bir yer olmasına olumlu katkı vermiştir kanaatindeyim.Tüm bu çalışmalar bir kişinin değil bir ekip ve kadro işidir. Toplumun yarasına barmak basan uyuşturucudan tutunda trafik sorunlarına, kadınlarımızın daha bilinçli olmasından tutunda çocuklarımızın daha şuurlu yetiştirilmesine, helalinden kazanç elde etme ve girişimci olmanın öneminden tutunda gençlerimizin bir meslek sahibi olmasının önemine dair, bu ve benzeri bir çok konu burada ele alında. Paylaşılınca çoğalan düğün hazırlıklarımız gibi sevinçli günlerimizde ve yine paylaşınca azalan cenazeler gibi hüzünlü günlerimizde, hep bu mekanda birlikte olduk. Tüm bu hizmetleri el birliği ile yaptık. Hep birlikte ekip olarak yaptık. En son kongremizde hem içinde bulunduğum siyasi faaliyetlerime  daha fazla vakit ayırma, hem Ankara Ticaret Odası Meclisine seçilmem hem de derneğimizde bir birinden güzide gençlerimizin hizmet noktasında önünü açma adına başkanlık görevimi devrettim. Bu vesile ile şahsıma verdiğimiz Onursal Başkanlık için teşekkürlerimi sunuyorum”

MHP Grup Başkanı ve ATO Meclis Üyesi Ali İhsan Güçlü mahalli seçimlerin milletimize ve devletimize hayırlar getirmesini dileyerek “bugün aramızda Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı, yol arkadaşım Sayın Ramazan Şimşek Bey ve beraberinde MHP İlçe Yönetimi ve AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan’da bulunmaktadır. Bu güzel akşamda davetimize icabet ederek aramıza iştiraklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarak, sizlere bir selamla konuşması yapmak üzere sözü Sayın Ramazan Şimşek Beye veriyorum” dedi.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ramazan ŞİMŞEK, yaptığı selamlama konuşmasında “Bayburt Akçakuzu Derneğinin yaptığı güzel çalışmaları ilgi ile takip ediyoruz. Kültürümüze yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin takdiri ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da teveccühü ile Gölbaşı Belediye Başkanlığına Cumhur İttifakının adayı olarak gösterildim. Rabbim yolumuzu açık etsin dualarınız ve desteklerinizi bekliyorum. Allah’a emanet olun”  dedi.

Konuşmanın ardından Güçlü, derneğin eğitim faaliyetlerine katkılarından dolayı eğitimciler Doç.Dr. Oğuzhan Aydın, Vedat Ali İnam, Salih Namal, Çelebi Tan, Hasan Tatlı, Ercan Göktürk, Nazım Söğüt, Bilal Mert, Recep Erdemir, Alparslan Dursun, Aziz Doğanoğlu, Murat Bilgi, Mustafa Güçlü, Hamza Bozkurt’a plaketlerini takdim etti.     

Bayburt Akçakuzu Derneğinin düzenlediği ve yoğun katılımın gözlendiği davet yemek ikramı ile sona  erdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA