Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-02-2019 13:59   Güncelleme : 09-02-2019 13:59

Aksoy, ziyaretlere başladı

Aksoy, ziyaretlere başladı

Aksoy, ziyaretlere başladı

Aksoy’dan Duruay’a ziyaret

 

Millet İttifakı İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ı makamında ziyaret etti.

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk’ün ve partililerin eşlik ettiği ziyarette Duruay’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Aksoy, “Bu bir hizmet yarışı. Bizlerde Gölbaşı’na hizmet etmek için yola çıktık. Her belediye başkanının Gölbaşı’nda bir imzası vardır. Bu zamana kadar yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. İlçemize değer katan, gelişmesine katkıda bulunan gelmiş geçmiş tüm belediye başkanlarımızdan Allah razı olsun.” Dedi.

Aksoy, Başkan Fatih Duruay’dan yaptığı ve yapmak isteyip de yetiştiremediği projeler hakkında bilgi alan Aksoy, “Gölbaşı'nın yararına olan bütün projelere aynen devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Duruay da nazik ziyaretlerinden dolayı Aksoy ve ekibine teşekkür ederek, 31 Mart yerel seçimlerinde başarılar diledi.

 

Başkan Adayı Aksoy, köy ziyaretlerine başladı

“Köylerimize hayat verecek projelerimiz var”

İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, seçim çalışmaları çerçevesinde köy ziyaretlerine başladı.

Haymana yolu üzerinde bulunan Oyaca, Dikilitaş ve İkizce Mahallelerine ziyarette bulunan Aksoy, Muhtarlar, dernek başkanları ve vatandaşlar ile buluştu.

Cuma Namazını Oyaca Mahallesi’nde kılan ve vatandaşlarla bir araya gelen Aksoy, Dikilitaş ve İkizce Mahallelerini de ziyaret ederek, halkın sorun ve taleplerini dinledi.

Köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin bu süreçten sonra büyük sıkıntılar yaşadığını ifade eden vatandaşlara, “Hemen hemen her köyümüzde bu yasa değişikliğinin ardından sorunlar yaşandı hala da yaşanmaya devam ediyor. Kâğıt üzerinde mahalle olarak görünse de köy hayatının devam ettiği yerleşim yerleri. Köyler bizim için çok önemli. Samimiyet, dostluk, komşuluk, yardımlaşma ve dayanışma kültürü köylerimizin en önemli özelliği. Ben de bir köy çocuğuyum. Bu kültürün yok olmasını asla istemiyorum. Ben köylerin mahalleye dönüşmesini doğru bulmuyorum. Tarımcılık, hayvancılık köylerin geçim kaynakları. Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mansur Yavaş’ın da bu konuda güzel projeleri var. Kendisi ile de görüştük. Köyleri canlandıracak, çiftçinin yüzünü güldürecek ciddi ve ayağı yere basan sağlam projelerle geliyoruz. Şunu samimiyetle söylüyorum. Hayali projeler vaat etmiyorum. Biz yapabileceklerimizi söylüyoruz. Dış mahallelerimize hayat verecek projelerimiz var, göreve gelir gelmez düğmeye basacağız. “ dedi.

Köy halkı, merkez dışında kalan mahallelerin unutulmadığı ve hizmetlerin aksatılmadığı bir yönetim anlayışının başa gelmesinin en büyük temennileri olduklarını dile getirerek, Aksoy’a çıktığı başkanlık yolunda başarılar dilediler.

Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, köy ziyaretlerinde cenaze evlerine de taziye ziyaretlerinde bulunarak, ailelere başsağlığı diledi.

 

Aksoy’dan Park Bahçeler Müdürlüğü’ne ziyaret

 

“Emeklerinizin karşılığını alacaksınız”

 

Millet İttifakı İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, seçim çalışmaları kapsamında hız kesmeden ziyaretlerine devam ediyor. Daha önce Fen İşleri Müdürlüğü’ne ziyarette bulunan Aksoy’un bu sefer ki durağı Gölbaşı Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü oldu.

 

Park Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan personellerle bir araya gelen Aksoy, çalışanların sorunlarını dinledi, sohbet etti. Birçok konuda sıkıntılarını dile getiren personele bu sorunların aşılmasına ilişkin çözümlerini anlatan Aksoy, çalışanlardan 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

 

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmalarının Belediyenin vitrini olduğuna vurgu yapan Aksoy, sizlerin çalışmaları çok kıymetli. Gölbaşı park ve bahçeleri ile zengin bir ilçe. İşiniz kolay değil. Ne kadar zor şartlarda çalıştığınızı çok iyi biliyoruz. Göreve geldiğimizde sizlerin sıkıntılarını çözeceğiz. En çok çalışan müdürlüklerin başındasınız. Emeklerinizin karşılığını almanızı sağlayacağız.” Dedi.

 

Belediye çalışanları Aksoy’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi. İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri de Aksoy’a ziyarette eşlik etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA