Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-02-2019 13:57   Güncelleme : 09-02-2019 13:57

ANAP’lılardan Başkan Yaşar’a destek

ANAP’lılardan Başkan Yaşar’a destek

ANAP’lılardan Başkan Yaşar’a destek

ANAP’lılar tekrar Yenimahalle Belediye Başkan Adayı olan Fethi Yaşar’a makamında ziyaret ederek destekte bulundular.

 

Anavatan Partisi eski İdare Amiri Mehmet Açıkgöz, ANAP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Vesile Şanalan, Yenimahalle İlçe Başkanı Vahap Demirdağ ve çok sayıda üyenin bulunduğu ziyarette konuklar, Yenimahalle’nin Başkan Yaşar’la geliştiğini dile getirerek oyumuz size mesajı verdi.

 

“Belediye Başkanlığı siyaset makamı değil hizmet makamıdır. Benim işim sizlere hizmet” diyen Yaşar, “Bugün Türkiye’nin en güçlü belediyesi Yenimahalle’dir. Bunu ben değil belediyemizin önünde dalgalanan ISO 9000 bayrağı söylüyor” diye konuştu.

Yenimahalle’nin sorunlarını bildiği için başarılı olduğunu da sözlerine ekleyen Fethi Yaşar, “Yenimahalle’de yakaladığımız başarının altında ilçemi iyi tanıyor olmam yatıyor. 60 yıldır Yenimahalle’de yaşıyorum. İlçemizin her sokağını karış karış biliyorum. Hangi mahalleye ne yapılması gerektiğini biliyorum. Sorununu biliyorum, insanını biliyorum. Kaynaklarımızı verimli kullanıyorum, harcadığım her kuruşun hesabını veririm, sizlerin parasını sizlere harcıyorum” dedi.

 

Yenimahalle’de yaşayan ANAP’lıların ilçede yaşamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Mehmet Açıkgöz ise “Yenimahalle’nin bugün geldiği noktada herkes elini vicdanına koysun. Büyük fark var. Yenimahalle’nin bugün çehresi değişti, modernleşti. Oturmak için en çok tercih edilen bölgelerden oldu. Halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile çalışan Fethi Başkan ile yola devam kararı aldık. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA