Advert

İbrahim Ateş suskunluğunu bozdu

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı eski ilçe başkanlarından İbrahim Ateş suskunluğunu bozdu.

İbrahim Ateş suskunluğunu bozdu
İbrahim Ateş suskunluğunu bozdu Nisa Sayar

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı eski ilçe başkanlarından, Ülkücü camianın yakından tanıdığı İbrahim Ateş suskunluğunu bozdu. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte siyasi arenada önde gelen siyasetçilerin açıklamaları ve destek mesajları gündem oluşturmaya devam ediyor. Gölbaşı siyasetinin önemli isimlerinden olan İbrahim Ateş yaptığı açıklama ile Ramazan Şimşek’e verdiği desteği ortaya koydu.

“TAŞ YERİNDE AĞIRDIR”

Gazetemiz muhabirlerine konuşan Ateş, “Hayatım boyunca gönül vermiş olduğum davama hizmet etmeye hiç vazgeçmeden devam edeceğim. Dün nasıl Ülkücü yetiştirmek için mücadele ettiysem bugün de aynı mücadeleyi sürdüreceğim. Hiçbir zaman bölücü olmadım, hep toparlayıcı, yapıcı oldum. Taş yerinde ağırdır. Dolayısıyla bizler Milliyetçi Hareket Partisi’nden asla vazgeçmeyiz, çizgimizi bozmayız. Lider, teşkilat, doktrin her daim düsturumdur. Hiçbir makama ve mevkiye talip olmam, verilen her görevin de üstesinden Allah’ın izniyle gelirim. Bugünkü görevim de seçimlerde Ankara’da Özhaseki, Gölbaşı’nda Ramazan Şimşek’in ve Türkiye’de Cumhur ittifakı’nın başarısına hizmet etmektir. Bu minvalde ağırlığımızdan ödün vermeyiz.” dedi.

Belediye yönetimini bilgisayar kullanımına benzeten İbrahim Ateş, “Billgisayar kullanan bir insan açıp Kur’an tilaveti de dinleyebilir, ahlaksız sitelere de girebilir. Burada belediye bilgisayar, belediye başkanı da bilgisayar kullanıcısıdır. Ahlaklı ve düsturlu bir başkanın elinde belediye hayırlı hizmetlere vesile olur. Ancak etik, ahlak ve düsturdan uzak bir başkanın elinde belediye her türlü hayırsız işin merkezi haline gelir. Yani özetle belediye başkanı kaliteli olursa, belediye yönetimi de kaliteli olur. Biz bu açıdan kendimizi şanslı görüyoruz. Geçmiş dönemlerde Ramazan Şimşek’le yaptığım sohbetlerde onun belediyecilik anlayışını çözdüğüme inanıyorum. İnsan odaklı belediyecilik anlayışına sahip, halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilinciyle hareket ettiğini düşünüyorum. Bu benim çok hoşuma gitti. Bu yüzden de Gölbaşı halkı iyi bir yöneticiye kavuşacak ve Gölbaşı istediği noktaya Ramazan Şimşek’le gelecektir” diye konuştu.

Ankara Ramazan Şimşek İbrahim Ateş MHP Cumhur İttifakı belediye seçim 31 Mart 2019 Gölbaşı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı