Advert

Bala'lılardan Tam Destek

AK Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan Özcan Demir’e, Bala Derneği Federasyonundan, 7 Mahalle Derneği ve Balalılar Derneğinden tam destek geldi.

Bala'lılardan Tam Destek
Bala'lılardan Tam Destek Murat YILDIZ

AK Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan Özcan Demir’e,  Bala Derneği Federasyonundan, 7 Mahalle Derneği ve Balalılar Derneğinden tam destek geldi.


Bala Derneği Federasyonundan, 7 Mahalle Derneği ve Balalılar Derneği yönetimi yaklaşık 10 bin oyları ile meclis üyesi aday adayı Özcan Demir’e destek vereceklerini açıkladı.


Ak Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi aday adayı Özcan Demir, Bala Derneği Federasyonundan, 7 Mahalle Derneği ve Balalılar Derneği yönetimleri ile de bir araya gelerek, onların da desteklerini talep etti. Bu konuda da olumlu cevaplar alan Demir, aldığı desteklerle ilçeye hizmet etmek için aday adayı olduğunu tekrarlayarak, “Gölbaşı için hizmet yarışında varım ve görev verilmesi halinde tüm gücümle çalışacağım” dedi.

AK Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi aday adayı Özcan Demir ve Bala Derneği Federasyonundan, 7 Mahalle Derneği ve Balalılar Derneği yönetimi Cumhur İttifakı’nın MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek’e ziyarette bulunarak Şimşek’e destek verdiler

 

 

Özcan Demir Bala MHP Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Şimşek Cumhur İttifakı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı