Advert

Millet İttifakı Kadın Komisyonu Gölbaşı’nda kadınları bir araya getirdi

Millet İttifakı Kadın Komisyonu Gölbaşı’nda kadınları bir araya getirdi

Millet İttifakı Kadın Komisyonu Gölbaşı’nda kadınları bir araya getirdi
Millet İttifakı Kadın Komisyonu Gölbaşı’nda kadınları bir araya getirdi Murat YILDIZ

Millet İttifakı Gölbaşı Kadın Komisyonu tarafından kaynaşma ve dayanışma etkinliği düzenledi.

Yunus Emre Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'ın eşi Nursen Yavaş, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Çınar, CHP İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Nevin Arar, İyi Parti Ankara İl Başkanı Yönetim kurulu üyesi Asiye yıldırım, İyi Parti Gölbaşı Aile ve Kadından Sorumlu Komisyon Üyesi Havva Eldekçi, İyi Parti Ankara İl Başkanlığı Divan Kurulu Üyesi Sevgi Yalav, CHP Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adayı Emel Çetinkaya,  İyi Parti ve CHP’den çok sayıda kadın katıldı.

Toplantıda konuşan CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'ın eşi Nursen Yavaş “ birlik ve beraberlik zamanı” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde kadınlara çok güvendiğini dile getiren Yavaş “önce sizlere güveniyorum. Kazandıktan sonrada eşime güveniyorum. Elinden gelenin en iyisini yapacağına inanıyorum. Ankara’yı hep beraber yöneteceğiz. Bir kişinin eline bırakmayacağız. Eşime de bırakmayacağız. Çünkü bir kişinin yükü çok fazla hep beraber paylaşarak yapacağız. Katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Programda ayrıca Mansur Yavaş’ın Proje Danışmanlarından Ebru Güngör etkinliğe katılanlara Ankara’da yapılması planlanan projeleri sinevizyon gösterisi ile anlattı.

Programda CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'ın eşi Nursen Yavaş’a katılımlarından dolayı çiçek taktim edildi.

Ankara Gölbaşı Bülent Elikesik Mahmut Aksoy Millet İttifakı İyi Parti CHP Mehmet öztürk Mansur Yavaş Nursen Yavaş
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı