Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 30-01-2019 14:09   Güncelleme : 30-01-2019 14:12

İyi Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy yerel basınla buluştu

İyi Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy yerel basınla buluştu

İyi Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy yerel basınla buluştu

Gölbaşı ile ilgili çalışmaları hakkında bilgi veren Aksoy “bir oy fazla alacağım diye gerginlik yaratmayı doğru bulmuyorum” dedi.

Önemli olanın Gölbaşı’nın kazanması olduğunu altını çizen İyi Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy  “Klasik ve rutin belediyecilik hizmetlerinin daha iyisini, daha çoğunu yapacağız ve daha ucuza mal edeceğiz. Gölbaşı’mızı daha temiz, daha yeşil, daha aydınlık ve daha güzel yapacak, kadınlarımızın, yaşlıların, engellilerin hayatını kolaylaştıracak projelerimiz var. Gölbaşı’nı trafik karmaşasından kurtaracak, suçlardan ve kazalardan arındıracak projelerimiz var. Ancak bana göre Gölbaşı’nın en önemli sorunu işsizlik, pahalılık ve geçim sıkıntısıdır. Gölbaşı ekonomisini büyütmek, Gölbaşı’na ve Gölbaşılının cebine giren para miktarını artırmak ve iş imkânları yaratmak birinci görevim olacak. Gölbaşı’nın hem çevresi ile hem de Ankara ile arasındaki kopukluğu gidereceğim. Gölbaşı’nın kaynakları ve bütçesini Gölbaşı ve Gölbaşılı için harcayacağım. Gölbaşı’nın parasının Gölbaşı’nda kalmasını sağlayacağım”

Aksoy açıklamasına şöyle devam etti;

“Gölbaşı’nda üretilen, satılan, bulunan ve yapılan hiçbir şeyi ve hizmeti dışarıdan aldırmayacağım. Üniversite öğrencileriyle Gölbaşı arasındaki kopukluğu gidereceğim. Belediye bütçesiyle israf ve gösteriş yapmayacağım yaptırmayacağım. Bu göl bize Allah’ın bir lütfudur. Buradan faydalanmak buranın ilçemize daha çok para bırakmasını sağlamamız gerekiyor, burayı cazibe merkezi haline getirecek projelerimiz var. Belediye çalışanları kardeşlerim şundan emin olsun ben kimsenin ekmeğiyle oynamam. İkincisi, Belediye’de siyaset yapmam yaptırmam, belediyeyi partiden yönetmem, yönettirmem. Hemşerilerimizin işlerini zorlaştırmayız, kolaylaştırırız. Bu bir genel seçim değil, hükümet meselesi, devlet meselesi, beka meselesi değil. Gölbaşı’nı kim iyi yönetir, onun seçimini yapıyoruz. Partisi için değil, Gölbaşı için çalışacak adaylara oy verirsek Gölbaşı kazanır. Bana oy versin vermesin herkesin başkanı olacağım. Sağlıklı, varlıklı ve huzurlu bir Gölbaşı istiyorum. Gölbaşı kazansın, Gölbaşılı kazansın istiyorum. Ankara’nın incisi Gölbaşı olsun istiyorum. Daha temiz, daha yeşil ve daha güzel bir Gölbaşı istiyorum. Gölbaşı’mızın sözü her yerde geçsin istiyorum. Gölbaşı’nda huzur, kardeşlik ve komşuluk olsun istiyorum. Küçülen ve içine kapanan değil, büyüyen ve zenginleşen bir Gölbaşı istiyorum. Bunun için çalışacağım. Parti siyaseti değil, iş ve aş için, hizmet yapmak için adayım. Ne yapacağımızı, ne zaman yapacağımızı, nasıl yapacağımızı biliyoruz. Ekibimiz ve projelerimiz hazır. Bütün adaylara başarılar diliyorum. Temiz, dürüst centilmence bir yarış olsun istiyorum”

Siyasi gerginliğin kimseye bir faydası olmadığını belirten Aksoy “Seçimi kazanacağım, bir oy fazla alacağım diye gerginlik yaratmayı doğru bulmuyorum. Seçimler bitecek ama komşuluk ve hemşerilik devam edecek, yarın hepimiz yüz yüze bakacağız. Allah’ım Gölbaşı için hayırlısını nasip etsin. Kim daha iyi hizmet verecekse o gelsin” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA