Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 29-01-2019 18:36   Güncelleme : 29-01-2019 18:49

"Ülkücü Hareket Var Oldukça, Türk Milleti Var Olacaktır"

"Ülkücü Hareket Var Oldukça, Türk Milleti Var Olacaktır"

MHP MYK Üyesi İbrahim Çiftçi seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı MHP Seçim İrtibat Merkezini ziyaret etti.

Ziyarete, MHP MYK Üyesi İbrahim Çiftçi, Cumhur İttifakının Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dinçer, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri, Gölbaşı Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Ziyarette partililere seslenen Çiftçi, “Türkiye’nin istikbal seçimini 31 Mart'ta yağacağız” dedi.

MHP MYK Üyesi İbrahim Çiftçi “Türk milletini Türk milleti yapan ve bu gün yaşatan, yarına da taşıyacak olan değerli ülküdaşlarım, 15 Temmuz sonrası Türkiye büyük sıkıntılar yaşadı yaşamaya da devam ediyor. O gün Türkiye işgalin ve bölünmenin eşiğinden döndü. Bugün ise bir daha Türkiye’ye bu badireleri yaşatmamak adına siyasi tedbirler alarak MHP ve genel başkanı elini taşın altına koyarak ve fedakârlığın en büyüğünü yaparak kurulan ittifak çerçevesinde Türkiye’nin istikbal seçimini 31 Mart'ta yağacağız inşallah. Seçim Türk milletinin yarınlarının daha aydınlık olacağına vesile olacağı gibi Türk çocukların, Ülkücü hareketin Türkiye üzerinden geleceği ve milli yapıdan Türkiye Cumhuriyetini yöneteceği adım olacaktır inşallah” diye konuştu.

MHP’nin Türk çocuklarının Türk devletini yönetmesi şiarı ile yol çıktığını belirten Çiftçi “Biz Başbuğ Alparslan Türkeş’in liderliğinde yola çıkarken milli vasıfla kurulmuş ama kısa süre sonra gayri millinin eline geçmiş milleti ile ters düşmüş olan Türkiye Cumhuriyetini milli unsurların eline teslim etmek, Türk çocuklarının Türk devletini yönetmesi şiarı ile yol çıkmış ve bunun için bir sürü çileler çekmiş harekatın bugünüyüz.  Ülkücü harekat var oldukça Türk milleti var olacaktır. Anadolu’ya gözlerini dikerek Anadolu’yu Türk vatanı olmaktan çıkarmaları mümkün olmayacaktır. Biz dünyanın her yerindeki Türk kardeşlerimizi düşünerek onlarla birlikte hareket eden bir harekatız” şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakının Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek’e başarılar dileyen İbrahim Çiftçi, “Ramazan kardeşim inşallah Gölbaşı burçlarına bozkurtların bayrağını dikip üç hilali dalgalandıracaktır. Ramazan kardeşime başarılar dilerim” dedi. 

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ise SİM’i ziyaret eden MHP MYK Üyesi İbrahim Çiftçi ve katılım sağlayan tüm partililere teşekkür ederek, “Yerel seçim çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarda bize her zaman destek olan İbrahim Çiftçi başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Ali Yazıcı ise kendisini tanıttı.

Yazıcı, “Gölbaşı Emirler Mahallesinde kalıyorum. Eğitim sektöründe faaliyet gösteriyorum. İş adamıyım. Türkiye Cumhuriyetinin teminatı, Türk devletinin sigortası, Osmanlı İmparatorluğunun en son kalesi olan Milliyetçi Hareket Partisi, Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldum. Cumhur İttifakının Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek ve tüm meclis üyesi aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA