Advert

CHP’den açıklama

CHP’den açıklama

CHP’den açıklama
CHP’den açıklama Murat YILDIZ

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Karaca millet ittifakı hakkında basın açıklaması yaptı.

İlçe Binasında geçekleştirilen basın açıklamasına CHP aday adayı olarak çıkan Bülent Elikesik ve partililer katıldı.

 

Karaca yaptığı açıklama Millet ittifakı görüşmeleri neticesinde CHP Genel Merkezi ve İYİ Parti Genel Merkezi arasında yapılan mutabakata göre Gölbaşımızda Millet İttifakının temsilcisi İYİ Parti olarak belirlenmiştir.

Yapılan millet ittifakına saygı duyduklarını belirten İlçe Başkanı Av.Karaca; “CHP Genel Merkezi ve İYİ Parti Genel Merkezi arasında imzalanan bu protokole saygımız sonsuzdur. Gelinen bu aşamada CHP ve İYİ Parti yaşanılabilir bir Gölbaşı, Ankara ve Türkiye için bir araya gelmiştir” diyerek Millet İttifakı adayı Mahmut Aksoy’a ve Büyükşehir Adayı Mansur Yavaş’a başarılar diledi.

 

“Ortak akılla yönetilecek mutlu ve huzurlu bir Gölbaşı ve Ankara için mücadelemiz devam edecektir” diyen Karaca sözlerine aday adaylığı için mücadele edenlere de teşekkür ederek, Gölbaşı ve Ankara’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

İbrahim Karaca ortak liste çıkıp çıkmayacağı konusunda şunları söyledi;

“Henüz bu konu hakkında görüşmeler devam etmedir. Protokole yansıyan bir durum söz konusu değil. 19 Şubat’a kadar zaman var. Gelişmelerden kamuoyunun da bilgisi olacaktır”

Ankara Gölbaşı Bülent Elikesik Emel Çetinkaya Mahmut Aksoy Millet İttifakı İbrahim Karaca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı