Advert

Elikesik ve Çetinkaya’dan teşekkür

Elikesik ve Çetinkaya’dan teşekkür

Elikesik ve Çetinkaya’dan teşekkür
Elikesik ve Çetinkaya’dan teşekkür Murat YILDIZ

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Gölbaşı Belediye Başkanlığı için CHP’de aday adayı olan CHP eski İlçe Başkanı ve Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesik ve CHP eski Kadın Kolları Başkanı Emel Çetinkaya sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla kendilerine destek olan herkese teşekkür ettiler.

CHP eski İlçe Başkanı ve Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesik yaptığı paylaşımda

“Değerli hemşerilerim... A.Adaylığım sürecinde desteklerini esirgemeyen CHP’nin yılmaz üyelerine, ilçe başkanım ve yöneticilerime, nezaketlerinden dolayı diğer iki aday yoldaşıma sonsuz teşekkür ederim. Artık millet ittifakı Adayı SN: Mahmut Aksoy’un yanında dim dik durup hem Gölbaşı’mızda hem Ankara B.Ş.B Adayımız Mansur Yavaş’ın zaferi içi Mart’ın sonunda baharı getirmek için Tüm gücümle mücadele edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Saygılarımla” dedi

CHP eski Kadın Kolları Başkanı Emel Çetinkaya ise “Gölbaşı Belediye Başkanlığı Aday Adaylığım sürecinde; yanımda olan desteğini esirgemeyen aileme, yakınlarıma, partililerimize, meslektaşlarıma, hocalarıma ve tüm hemşehrilerime teşekkür ederim” dedi.

Millet İttifakı’nın ortak adayı Mahmut Aksoy ise sosyal medya hesabından Bülent Elikesik’e teşekkür etti.

Aksoy, “Destek açıklamalarından dolayı Gölbaşı sevdalısı Sn Bulent Elikesik başkanımıza teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Ankara Gölbaşı Bülent Elikesik Emel Çetinkaya Mahmut Aksoy Millet İttifakı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı