Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-01-2019 11:59   Güncelleme : 28-01-2019 13:29

Bayram Özkan Şafak Mahallesi Muhtar adayı oldu

Şafak Mahallesi Muhtarı Bayram Özkan yeniden aday oldu.

Bayram Özkan Şafak Mahallesi Muhtar adayı oldu

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde mahalle muhtar adayları da çalışmalarını sürdürüyor. Şafak Mahallesi Muhtarı Bayram Özkan yeniden aday olduğunu sosyal medya hesabından paylaştığı yazı ile duyurdu. 
 

Mahalle sakinlerine teşekkür eden Özkan, “Şanlı şerefli Şafaklı hemşehrilerim!2004 yılından beri siz değerli hemsehrilerime hizmet etmekteyiz. Mahallemizin her daim yanında olduk. Yeri geldi cenazesinde ağladık, yeri geldi düğününde oynadık. Şafak spor için sesimiz kısılana kadar bağırdık” dedi. 

Mahalleye hizmet getirebilmek için kavgalar yaptıklarını da belirten Muhtar Bayram Özkan “Ailelerimiz arasında oluşan husumetleri gövdemizi ortaya koyarak ayırdık. Kendi imkanlarımızla temin ettiğimiz masa ve sandalyeleri hizmete sunduk. Yeri geldi yollarımız açılsın diye, erinmedik kürekle tuz attık. Mahallelimiz arasında birlik ve kaynaşmayı sağlamak adına bir dernek kurduk. Bir dönem güzel bir şekilde devam etti. Ancak derneği iyi yöneteceğim diyenler derneği kapattırdılar. Sosyal amaçlı faaliyet yürüten bir derneği yönetemeyenler acaba tüm kamu kurum kuruluşlarıyla aktif bir ilişki gerektiren mahalle yönetimine nasıl talip olabiliyor. Sakinlerimizin kamu iş ve işlemlerinde değil özel/kişisel işlerinde de yardımcı olduk. Bunu yakinen bilenler bizim az çalıştığımızı iddia etmekte, kendilerinin daha çok çalışacağını vaat etmektedirler. Ortada ete kemiğe bürünmüş, tüm Gölbaşı halkınca bilinen, Şanlı Şafaklı tarafından takdir kazanmış bir hizmet yaşantısı mevcuttur. İlk günkü heyecanla tüm mahallelimizin bildiği sloganımızı tekrar ediyoruz; "Bayram'ın olduğu yerde HİZMET, Hizmetin olduğu yerde BAYRAM” Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum”

Son bir not paylaşan Özkan “Herhangi bir sıkıntısı olmayanın yüzleşmek için bahanesi olmaz. Haklıysan korkmadan yüzleşirsin” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA