Advert

VE ADAY MAHMUT AKSOY

Millet İttifakı Gölbaşı Belediye Başkanı Olarak Mahmut Aksoy oldu

VE ADAY MAHMUT AKSOY
VE ADAY MAHMUT AKSOY Murat YILDIZ

13 Ocak Tarihinde Duyurmuştuk.

Cumhur İttifakının Adayının MHP'den Ramazan Şimşek olduğunu açıkladığımız günlerde sürekli gündemde bulunan diğer adayın İyi Parti'den Mahmut Aksoy ve Necati Kocak'ın olabileceğini haberimizde siz değerli okuyucularımızla paylaşmıştık. Önde olan adayın Mahmut Aksoy olduğunu ve ikinci isim olarakda Necati Kocak'ın konuşulduğu edindiğimiz bilgiler arasında yer alıyordu. 25 Ocak 2019 tarihinde(dün) İyi Parti ve CHP arasında gerçekleşen ittifak görüşmelerinin ardından GÖLBAŞI'nın İyi Partiye bırakıldığı açıklanmıştı.

Gölbaşı'nın İyi Partiye bırakılmasının ardından gözler adayın kim olacağına çevrilmişti. bugün yapılan açıklamada Millet İttifakı İyi Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy oldu.

İşte adayların listesi

 

Millet İttifakı İyi Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy'dan İlk Açıklama

 

Adaylığının kesinleşmesinin ardından ilk açıklamayı yapan Mahmut Aksoy; “Genel merkez yetkililerinin şahsım üzerinde mutabakata varması beni çok mutlu etti. Bu vesile ile bu süreçte duyarlı davranan genel merkez yetkililerine, il başkanlarımıza ve tüm arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Omuzlarımıza yüklenen sorumluluğun farkındayız. Öncelikle teşkilatım ve ben gece uyumadan gündüz oturmadan çalışacağız. Partilerimizin yaptığı güç birliği ile aday gösterilen Mansur Yavaş başkanımız ile birlikte, Gölbaşımızı sokak sokak, köy köy gezeceğiz. Tutmadık el, dokunmadık gönül bırakmayacağız. Ve sonunda Ankara ve Gölbaşı hak ettiği değeri görecek. Önümüzdeki günlerde projelerimizi ve listelerimizi sizlerle paylaşacağız. Sürpriz isimlere hazır olun. ” dedi.

Gölbaşı İyi Parti Millet İttifakı Mahmut Aksoy Mehmet Öztürk Belediye Başkanı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı