Advert

SKM Başkanı Çelik, SİM Başkanı Koçak

Cumhur ittifakı Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek'in seçim çalışmalarını hızlandırdı.

SKM Başkanı Çelik, SİM Başkanı Koçak
SKM Başkanı Çelik, SİM Başkanı Koçak Murat YILDIZ

Cumhur ittifakı Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek'in seçim çalışmalarını hızlandırmasının ardından Ak Parti ve MHP'nin faaliyetleride sistemli hale gelmeye başladı. Bu kapsamda Ak Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı SKM'sini(Seçim Koordinasyon Merkezi) belirlerken SKM Başkanı olarak Ak Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Engin Çelik'i getirdi. SİM'i (Seçim İletişim Merkezi) faaliyete geçiren ve programlarına aralıksız devam eden MHP'de, SİM başkanlığına ise M.Kürşad Koçak getirildi. MHP Meclis üyesi aday adaylığı başvuru sürecini 04 Şubat 2019 pazartesi gününe kadar uzattığı öğrenildi. MHP'nde meclis üyeliğine başvuran sayısının 65 olduğu bilgisine ulaşıldı. Ak Parti meclis üyesi aday adaylığı başvuru sayısının ise 108 civarında olduğu biliniyor. Bu gelişmeler ışığında ortak aday Ramazan Şimşek'in çalışmaları SKM ve SİM Başkanlıkları tarafından koordine edilerek birlik ve beraberlik içerisinde yürütülüyor.

MHP Ak Parti SKM SİM Seçim Koordinasyon Merkezi Seçim İletişim Merkezi Engin Çelik M.Kürşad Kocak Cumhur İttifakı Gölbaşı Ramazan Şimşek
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı