Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 22-01-2019 15:54   Güncelleme : 22-01-2019 15:59

Şimşek, çalışmalarına tam gaz devam ediyor

Şimşek, çalışmalarına tam gaz devam ediyor

Şimşek, çalışmalarına tam gaz devam ediyor

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, Seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Şimşek bir yandan MHP İlçe Teşkilatının düzenlediği etkinliklere katılırken bir taraftan da Ak Parti İlçe Teşkilatının düzenlediği etkinliklere katılıyor.

Seçim çalışmalarında herkesimle bir araya gelen Şimşek, “Cumhur İttifakının gönüllerde edindiği teveccüh ile 31 Mart’ta hem Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni hem de Gölbaşı ilçemizi Cumhur İttifakı ve Gönül Belediyeciliği ile buluşturmak için tüm inancımız ile çalışacağız” dedi.

İşte şimşek’in yaptığı ziyaretler

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Özçelik ile birlikte Gölbaşı İlçe Seçim Kurulu Başkanı Servet Yavuz ve Gölbaşı Seçim Müdürü Saim Göksen’i ziyaret etti. Daha sonrada Gölbaşı Müftülüğüne ziyaret ederek Müftü Vekili Ali Erdem Özel  ile görüştüler.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Özçelik ve MHP ilçe teşkilatı ile birlikte Gölbaşı’nda muhtarları ziyaret ettiler.

Heyet önce Karşıyaka Mahallesi Muhtarımız Satılmış Deveci daha sonrada, Gaziosmanpaşa Mahallesi Muhtarı İrfan Tosun oldu.

Burada muhtarlarla mahalle sorunlarını konuşan Şimşek “ Tüm yurttaşlarımıza ve mahallelerimize eşit bir yaklaşımla tüm sorunlarını çözeceğiz” dedi.

Şimşek, daha güzel bir Gölbaşı inşa etmek için 31 Martta yapılacak seçimlerde destek istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı'nın Karaoğlan Mahalle'mizde düzenlediği toplantıya katıldı. Toplantıya şimşek’in yanı sıra MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan ve iki partinin teşkilat mensupları ile çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Toplantıyı sosyal medya hesabında paylaşan Şimşek “Karaoğlan Mahallesi'nde düzenlenen istişare toplantımızda Cumhur İttifakı rüzgârı esti. Birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel bir Gölbaşı inşa edeceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Gölbaşı MHP Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, ilçede düzenlenen Bilardo Şampiyonası’nın finallerini izlerken şampiyon olan Erol Akar’a da kupasını takdim etti.

Gölbaşı'ndaki Aksoy Bilardo Salonu'nda gerçekleştirilen şampiyonanın finalinden sonra düzenlenen kupa töreninde şampiyona kupasını takdim eden Cumhur İttifakı'nın Gölbaşı MHP Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, derece giren sporcuları ve turnuva hakemlerini tebrik etti.

Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan ile de sohbet eden Şimşek, Gölbaşı'nda sporun çeşitli dallarında önemli atılımların artarak devam edeceği müjdesini verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA