Advert

İşçilerle yemek yedi odaları ziyaret etti

İşçilerle yemek yedi, odaları ziyaret etti

İşçilerle yemek yedi odaları ziyaret etti
İşçilerle yemek yedi odaları ziyaret etti Murat YILDIZ

Cumhur İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şİmşek, Gölbaşı'ndaki oda başkanlıklarını ziyaret etti.

Şoförler Odası Başkanı Burhan Karagöz, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Yakup Sarıçiçek ve Ziraat Odası Başkanı Sadullah Karaaslan, Gölbaşı Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı İbrahim Uzun’u ziyaret eden Şimşek odaların sorunlarını dinledi.

STK’ların önemine değinen şimşek, “STK’lar halkın sorunlarını bilmemizde gözümüz kulağımızdır” dedi.

 

Şimşek,  “ Gölbaşı'nı daha ileriye taşıyacak vizyon projeler hayata geçireceğiz. 81 milyon nüfuslu Türkiye’nin her bölgesinden hemşehrilerimiz bu ilçede yaşıyor. Gölbaşı'nda kimseyi ayırmadan, farklı bakmadan, şeffaf ve adil bir şekilde yöneteceğiz. Cumhur İttifakı’nın önemi ve manası da budur. El birliğiyle başaracağız ve Gölbaşı'nda iktidar olarak hep birlikte ilçemizi daha ileri noktalara götüreceğiz”

Seçim çalışmalarını hızlandıran şimşek ayrıca İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve Ülkü Ocağı Başkanı Yasin Dinçer ve Teşkilat mensuplarıyla Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt Anonim Şirketi'ne konuk oldu.

Şimşek burada İşçilerle öğle yemeği yiyerek seçim vaatlerini işçilere anlattı.

Ankara Gölbaşı MHP İl Başkanlığı Ak Parti ziyaret Mehmet Özhaseki Mevlüt Karakaya Turgay Baştuğ Hakan Han Özcan Sadir Durmaz 2019 yerel seçimler Cumhur İttifakı Selim Akceylan Ramazan Şimşek Yakup Sarıçiçek Sadullah Karaas
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı