Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-01-2019 20:20   Güncelleme : 10-01-2019 20:38

Ak Parti 'den MHP’ye ziyaret

Ak Parti 'den MHP’ye ziyaret

Ak Parti 'den MHP’ye ziyaret

 

Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Hayrunnisa Işık Aydoğan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MHP ilçe teşkilatını ziyaret ettiler.

Ak Parti heyetini ziyarette Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dinçer, MHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Özçelik ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra meclis üyesi aday adayları ve partililer karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ziyaretten dolayı Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan’a teşekkür etti.

Pehlivan, “Bundan sonra inşallah omuz omuza çalışarak Cumhur İttifakını en yüksek oyla zafere taşıyacağız. İnşallah Ankara’da ve Gölbaşı'nda en yüksek oyla çıkacağız” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan ise “Cumhur İttifakı ruhuna her şeyimizle sahip çıkacağız. Allah'ın izni ile Gölbaşı’nda Cumhur İttifakımızın adayı Ramazan Şimşek beyefendi en yüksek oyla seçilecektir. Hem Ankara’da hem de Gölbaşı’nda Cumhur İttifakı rekor oyla seçimi kazanacaktır” dedi.

Cumhur İttifakının MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek de yaptığı konuşmada, 31 Mart’ta sandıklardan büyük bir zaferle çıkmak adına birlik içinde olacaklarını ifade ederek hedeflerinin rekor oy almak olduğuna dikkat çekti.

 

“Allahın izni ile Birlik ve beraberlik içerisinde Gölbaşı’nda Cumhur İttifakı olarak belediyeyi alacağız.  Mesele ramazan şimşek’in belediye başkanı olması değil, mesele ülke meselesidir. Ülkenin bekasıdır. El ele birlik içerisinde hem ülkemiz hemde Gölbaşımız için güzel bir çalışma yapalım”

Daha sonra Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan ,MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan’a  tablo hediye etti.

AK Parti Kadın Kolları Başkan'ı Hayrunnisa Işık Aydoğan’da MHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Özçelik’e tablo hediye etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA