Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-01-2019 13:07   Güncelleme : 10-01-2019 13:07

Gönüllere dokunan projeler yaptık

Gönüllere dokunan projeler yaptık

Gönüllere dokunan projeler yaptık

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin 2005’ten beri geleneksel hale getirdiği sünnet ziyaretlerine devam edip, Büyükşehir Belediyesi tarafından sünnet ettirilen çocuklara bisiklet hediye ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 2018’de sünnet ettirilen çocuklardan Pursaklar’da ikamet edenleri Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin evlerinde ziyaret etmeyi sürdürüyor. Çocukları evlerinde tek tek ziyaret eden Başkan Çetin, belediyenin sosyal işler müdürlüğüne bağlı olan Tebessüm Çarşısı aracılığıyla sünnet olan çocuklara bisiklet hediye edip onları sevindiriyor. Ev ziyaretlerinde diğer çocukları da unutmayan Başkan Selçuk Çetin, evdeki diğer çocuklara yaş ve cinsiyetlerine göre hediye vererek tebessüm ettirmeyi sürdürüyor.  Program dahilinde düzenli olarak sünnet ziyaretleriyle evleri tek tek gezen Selçuk Çetin, gittiği adreslerdeki apartman sakinleriyle de görüşerek talepleri dinliyor, çözüm önerileri sunup gönül belediyeciliği seferberliğini sürdürüyor.

“Gönüllere dokunan projeler yaptık”

Sünnet ziyaretlerini değerlendiren Başkan Çetin, yıllardır bu uygulamaya devam edip gönüllere dokunduklarını ve hemşerilerinin kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı memnun olduğunu belirterek şunları söyledi: “Ankara Büyükşehir Belediyemiz bu sene de çok sayıda çocuğumuzu sünnet ettirdi. Sünnet olan yavrularımızın listelerini ve iletişim bilgilerini Tebessüm Çarşımız tespit ediyor. Hepsini tek tek randevu sistemiyle ziyaret ediyoruz. Bisikletlerini hediye ediyoruz. Bina ve mahalledeki hemşerilerimizle hasbihal edip taleplerini diniyoruz. 31 Mart’tan sonra da Pursaklar’da istikrarın devam etmesi için hemşerilerimizden destek ve dua istiyoruz. İnşallah birlik beraberlik içinde bunlar devam edecek ve Pursaklar hep tebessüm edecek.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA