Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-01-2019 14:34   Güncelleme : 09-01-2019 16:28

Nuriye Atabey kadın futbol takımı ile buluştu

Nuriye Atabey kadın futbol takımı ile buluştu

Nuriye Atabey kadın futbol takımı ile buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adayı Nuriye Atabey ve yanındaki heyetle birlikte antrenman yapan Gölbaşı Kadın Futbol Takımını sahalarında ziyaret etti. Beraberinde getirdiği baklavaları kızlara ikram eden Atabey, bir süre sahada antrenmanı izledi.

Kadının gücüne değinerek, ” Sizler yeşil sahalarda, bizler de siyasette kadının gücünü göstermeye devam edeceğiz. Kadın olarak her ne alanda var olmak isterseniz isteyin, güçlü bir irade ve karakterle üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yok. Önemli olan asla vazgeçmemek ve inandıklarımız uğruna emek harcamaktır.” dedi.

Kamuoyunda CHP’nin en güçlü aday adayı olduğu bilinen ve partisi tarafından aday olarak isminin açıklanması beklenen Atabey kızlarla tek tek tokalaşıp tanıştı. Ardından futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Atabey; “Belediye Başkanı Fatih Duruay’a, Kadın Futbol Takımı’na, kuruluşundan bugüne kadar verdiği destekler için minnet duyuyorum. İlerleyen süreçte partim ve Gölbaşı halkı tarafından bu göreve layık görülürsem aynı desteğin artarak devam edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. Gençlerimizin spora teşvik edilmesi çok önemlidir. Kadın ayrıca önemlidir. Bizim Gölbaşı hayalimiz kadınla başlar. Üretime her anlamda dahil olmuş, hayatın her alanında var olan mutlu kadınlar bizce yükselişin anahtarıdır. Sporda, siyasette, iş dünyasında ve hayatı var eden tüm alanlarda daha fazla mutlu ve başarılı kadın görmek istiyoruz. Bizler kadınımızla el ele, çalışan, üreten, gelişen ve mutlu bir Gölbaşı için geliyoruz.. Kimseyi ötekileştirmeden, kocaman bir aile olduğumuzu asla unutmadan Gölbaşı’na canla başla hizmet etmek için geliyoruz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA