Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 08-01-2019 12:00   Güncelleme : 08-01-2019 12:00

MHP'den AK Parti’ye ziyaret

MHP'den AK Parti’ye ziyaret

MHP'den AK Parti’ye ziyaret

- Cumhur ittifakının adayı olarak açıklanan MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Türkiye’ye örnek olacak bir sonuç alacağına inandığını söyledi.

Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ile birlikte AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatını ziyaret etti. MHP heyetini ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan karşıladı.

Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, Cumhur İttifakının Ankara Gölbaşı Belediye Başkan Adayı MHP'den Ramazan Şimşek ve MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan’a ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Selim Akceylan “ Ben inanıyorum ki hep birlikte ortaya koyacağımız enerjimiz ile hem Ankara’da hemde Gölbaşı’nda cumhur ittifakı rakor oyla seçimi kazanacaktır. Bizim milletimizin en büyük özelliği zor günlerde kenetlenmesiydi.  15 Temmuzda sokaklarda milletini kimler savundu ise bu günkü ittifak aynı tuh ve bilinçle kurulmuş bir ittifaktır. Cumhur ittifakı siyasi bir başarı için kurulmuş bir ittifak değildir. Bazı ittifaklar bunun için kurulmuş olabilir. Ama bizim ittifakımız tamamen vatan ve milletin bekası için kurulmuş bir ittifaktır” dedi.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ise “  Kazanmak için gece gündüz demeden teşkilatlarımızla beraber çalışacağız. Gölbaşı’nda ki bu uyum tüm Türkiye’ye örnek olacaktır. İki partinin de ortak amacı Gölbaşı’na hizmettir” dedi.

Cumhur ittifakının adayı MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek de yaptığı konuşmada, 31 Mart’ta sandıklardan büyük bir zaferle çıkmak adına birlik içinde olacaklarını ifade ederek hedeflerinin rekor oy almak olduğuna dikkat çekti.

 “Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhur İttifakı olarak Gölbaşı’nda bıraktığımız yerde devam edeceğiz. İki partinin ortak adayı yüzde 60 buluyor ama biz bunu yüzde 80’ne çıkarmak için çalışacağız. İnşallah 31 Martta hep beraber Gölbaşı Belediyesini kazanalım” dedi.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan’a Allah Muhammet lafzının geçtiği tablo hediye etti.

MHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Özçelik ise AK Parti Kadın Kolları Başkan'ı Hayrunnisa Işık Aydoğan’a elif tablosu hediye etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA