Advert

Ramazan Şimşek’ten dualı başlangıç

Ramazan Şimşek’ten dualı başlangıç

Ramazan Şimşek’ten dualı başlangıç
Ramazan Şimşek’ten dualı başlangıç Murat YILDIZ

Cumhur İttifakının Ankara Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, adaylığının kesinleşmesinin ardından saha çalışmasına başladı.

Cumhur İttifakı’nın Milliyetçi Hareket Partisi’nden Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, seçim startını dualarla verdi. Namaz sonrası kurban kestirdi

Cumhur İttifakı’nın Milliyetçi Hareket Partisi’nden Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, seçim çalışmalarına başladı.

Ankara’nın manevi mimarı Hacı Bayramı Veli Hazretleri’nin türbesinde sabah namazı sonrası dua eden heyet daha sonra MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş Bey’in kabrinde dualar eşliğinde seçim startını verdi.

Hacıbayram Camii ve Alparslan Türkeş’in anıt mezarını ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Gölbaşı MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dincer  ve beraberindekilerle, cuma namazını Yavrucuk’ta kıldıktan sonra kurban kestirdi.

Ramazan Şimşek, 31 Mart yerel seçimleri için dualarla bir başlangıç yaptıklarını belirterek, kampanya sürecinde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını ve tüm Gölbaşı ile kucaklaşacaklarını söyledi.

Cumhur İttifakı Yerel Seçim 31 Mart 2019 Ankara Gölbaşı MHP Ak Parti Ersin Pehlivan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı