Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-01-2019 20:51   Güncelleme : 02-01-2019 20:51

Şimşek “Birliğimizi bozmadan mücadele edeceğiz”

Şimşek “Birliğimizi bozmadan mücadele edeceğiz”

Şimşek “Birliğimizi bozmadan mücadele edeceğiz”

Gölbaşı Belediye Meclisi Ocak ayı olağan toplantısı ilk oturumu Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay başkanlığında gerçekleşti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay başkanlığında gerçekleşen toplantı, bir önceki birleşime dair meclis tutanak özetlerinin oylanmasıyla devam etti. Başkanlık yazılarının okunup gündeme alınmasından sonra üyelerin verdiği önergeler okundu.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Gölbaşı'nda açıklanan ilk isim Cumhur İttifakının MHP'den Adayı Ramazan Şimşek'e "Hayırlı olsun" dedi.

Cumhur İttifakının Gölbaşı Belediye Başkan Adayı olan MHP Ankara Büyükşehir Grup Başkanvekili ve Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Ramazan Şimşek mecliste gündem dışı söz aldı.

Beş yılda Gölbaşı’nda birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiklerini belirten Şimşek “Önemli olan Gölbaşı’nın kazanmasıdır” dedi 

Bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini ifade eden Şimşek şunları söyledi:

“Hep birlikte 5 yılı geride bırakıyoruz. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay'ı abimiz olarak andık ve anmaya da devam edeceğiz. Bu mecliste Belediye Başkanımız Fatih Duruay ile beraber çok şeylere imza attık. Gölbaşı'nın yol sorunu, göl sorunu ve meydan sorunu vardı bunların hepsini bu mecliste yetki alarak devletimizin desteği ile başardık. Bu 5 yıl içerisinde Allah birliğimizi daim etti güzel meclis toplantılarına imzalarımızı attık. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendi ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyin taktirleri ile Cumhur İttifakının belediye başkan adayı olarak Gölbaşı'nda görevlendirilmiş bulunmaktayım. Bu süreçte inşallah yine birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi bozmadan Gölbaşı'na yakışır bir şekilde siyasi arenada mücadele edeceğiz.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA