Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 31-12-2018 16:00   Güncelleme : 31-12-2018 16:00

Aygün Ünlü’den yeni yıl mesajı

Aygün Ünlü’den yeni yıl mesajı

Aygün Ünlü’den yeni yıl mesajı

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi Kurulu Başkanı Aygün Ünlü yeni yıl mesajı yayımladı.

Ünlü, mesajında, 2018'de Park Eymir sakinlerine sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir yaşam için ilgili kurum ve kuruluşlarla gerekli çalışmaları belirtti.

Yeni yılın herkese barış getirmesini temenni eden Aygün Ünlü, “Acı ve tatlı bir sürü yaşanmışlıklarla 2018 yılını geride bıraktık. Bizler için zor bir yıl oldu diyebiliriz. Yılın başlarında başarı ile gerçekleştirilen Afrin Harekatından sonra gerçekleşen tren kazaları ve küresel güçler tarafından planlanarak oynanmak istenen ekonomik istikrarsızlık 2018 yılına damgasını vuran olaylar olarak tarihe geçmiştir. Bu zor yılda aramızdan ayrılarak ebediyete intikal edenlere Allah’tan rahmet sevenlerine ve milletimize sabırlar diliyoruz. Savaş alanlarında ecdadına yakışır bir harekat gerçekleştiren aziz Türk milleti ekonomik mücadelede de iktidarın yanında ve yardımında bulunarak, salyasını akıtarak yeni bir sevr gerçekleştirmek isteyenlere bu fırsatı vermemiştir.  ‘’birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır’’ düsturu ile yaşamını perçinleştirmiş ve şer güçlere karşı en güzel duruşu sergilemiştir. Yaşanılan bu sıkıntılı dönemde, hem iç ve hem dış politikada yüce milletimizin bu günü ve geleceği için çalışan, zaman ve enerji harcayan, katkı sunan, çözüm üreten hiç bir menfaat beklemeden destek veren tüm kişi ve kurumlara minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Ünlü mesajına şöyle devam etti;  

“Bizlerde Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi olarak kendimize hedef olarak koyduğumuz Park Eymir sakinlerine sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir yaşamın sağlanması ve yaşanması için ilgili kurum ve kuruluşlarla gerekli çalışmaları yapmaktayız. Sosyal hayatımızı zenginleştirecek olan sosyal donatı ihtiyacımız aile yaşam merkezi ve sosyal kafeteryanın açılması ile büyük ölçüde giderilecektir. Konut sakinlerinin kaynaşması, dayanışması ve 30.000 kişilik bir aile olması için aşure etkinliğimiz ve bahar şenliğimiz devam edecektir. Yine konutlarımızda ve sitelerimizde yaşanılan sıkıntıların giderilmesinde hızlı karar verme ve kalıcı çözümler üretmek temel çıkışımız olmuştur. Aile yaşam merkezi içerisinde Yön. Kur. Üyemiz sn. Ali Odabaş’ın destek ve himayeleri ile açılacak olan kütüphane çocuklarımızın eğitim hayatına katkı sunacak, yüzme havuzu sağlıklı yaşam için sitemize ayrıcalık getirecektir. Bütün bu hizmetler konut alanımızı öncelikli olarak tercih edilen konut alanı haline getirecektir. Ayrışarak küçülen ve zayıflayan değil, birleşerek güçlenen ve büyüyen, kimsenin kimseden üstün olmadığı, kimsenin ayrıcalıklı olmadığı, kimsenin ötekileştirilmediği, herkesin fikrini açıkça söylediği ve inandığını özgürce yaşadığı konut alanımız daha da güzelleşerek sizlerin katkısı ile büyüyecektir. Bu vesile ile 2019 yılının hepimize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diler yeni yılınızı kutlarız”

NELER SÖYLENDİ?
@
Selahattin Delice 10 ay önce
Başarılarınızın devamını dilerim.
Zekai Gün 10 ay önce
Mutlu yıllar
Ceren 10 ay önce
Başkanım sayenizde daha güzel bir Park Eymir var. Bol hizmetli nice senelere inşallah.
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA