Advert

Ülkü Ocaklarından “Ülküde Birlik, Ülkede Birlik” gecesi

Ülkü Ocaklarından “Ülküde Birlik, Ülkede Birlik” gecesi

Ülkü Ocaklarından “Ülküde Birlik, Ülkede Birlik” gecesi
Ülkü Ocaklarından “Ülküde Birlik, Ülkede Birlik” gecesi Murat YILDIZ

Gölbaşı Ülkü Ocağı birlik ve beraberlik gecesi düzenledi.

 

Gölbaşı Ülkü Ocağı Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen “Ülküde Birlik, Ülkede Birlik” konserine sanatçı olarak Ali Kınık katıldı.

 

Yoğun katılımın olduğu geceye MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, MHP Gölbaşı Belediye Başkan aday adayları, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri, çevre ilçelerden Ülkü Ocakları Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan gecede yaptığı açıklamada “ Liderimiz Devlet Bahçeli’nin dediği gibi önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben anlayışı içerisinde çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzde ki yerel seçimlerde cumhur ittifakın alacağı karar doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 

Gecenin ev sahipliğini yapan Gölbaşı Ülkü Ocağı Başkanı Yasin Dinçer yaptığı konuşmada; Ülkücü Hareketin bir iman hareketi olduğunu, Ülkücü Hareketin kararlı duruşundan taviz vermeden geleceğe emin adımlarla yürüyeceğini vurguladı.

Dinçer, son olarak etkinliğe katılan ve destek veren herkese teşekkür etti.

 

Konuşmaların ardından sahneye çıkan sanatçı Ali Kınık, eserlerini salonu dolduran ülkücülerle birlikte söyledi. “Ülküde Birlik, Ülkede Birlik” Gecesinin bitiminde sanatçı Ali Kınık’a plaket takdim edildi.

Gölbaşı Ülkü Ocağı Başkanı Yasin Dinçer MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan Devlet Bahçeli Ali Kınık Gölbaşı Ülkü Ocağı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı