Advert

Gölbaşı düğümü çözüldü - Son Dakika

Merakla beklenen Gölbaşı Belediye Başkan adayının kim olacağı sorusu netleşmeye başladı.

Gölbaşı düğümü çözüldü - Son Dakika
Gölbaşı düğümü çözüldü - Son Dakika Murat YILDIZ

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Gölbaşı Belediye Başkan Adayının kim olacağı sorusu merakla bekleniyordu. Gazetemiz tarafından ulaşılan son dakika kulis bilgisini kamuoyuyla paylaşıyoruz. Günlerdir merakla beklenen Cumhur İttifakının, Gölbaşı konusunda vereceği kararın sonuçlandığı öğrenildi. Alınan bilgiye göre Gölbaşı, Cumhur İttifakı kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi'ne bırakıldı. Dolayısıyla Cumhur İttifakı'nın adayının Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı olarak belirlendiği öğrenildi.

Merakla beklenen bir diğer soru ise MHP'nin adayının kim olacağıydı. Bu soruyu da araştıran gazetemiz Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek isminin açıklanacağını öğrendi. Genel merkezden bir ismin daha kulislerde konuşulduğu ancak Ramazan Şimşek'in adaylığa daha yakın olduğu öğrenildi.

Kamuoyunda farklı bilgilerin de yer aldığı ancak net bilginin şu an itibariyle bu şekilde olduğu tarafımıza ulaştırıldı. Öte yandan Cumhur İttifakı kapsamında MHP'ye bırakılan Etimesgut ve Polatlı'nın yanı sıra Akyurt'un da MHP'ye bırakılacağı bilgisine ulaşıldı. Böylelikle Ankara'da Etimesgut, Gölbaşı, Polatlı gibi birkaç ilçenin MHP'de olduğu netlik kazandı.

Ankara Gölbaşı yerel seçim MHP Ak Parti aday belediye başkan adayı Gölbaşı Belediyesi Ramazan Şimşek Etimesgut Polatlı Akyurt
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hasan hüseyin     2018-12-31 ramazan şimşek vebali genel merkezin boynuna asılı kalır.Hareketimizin ülküdaşlarımızın içinde hiçmi adam yok.YAZIKKKK...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı