Advert

Yoğun kar mesaisi

Yoğun kar mesaisi

Yoğun kar mesaisi
Yoğun kar mesaisi Murat YILDIZ

Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Türkiye genelinde etkili olan kar yağışının hayatı olumsuz etkilememesi için gece boyunca mesai yaptı.

 

Ankara’da önceki akşam başlayan yoğun kar yağışı etkisini iyice hissettirdi. Ankara’nın rakımı yüksek ilçelerinden biri olan Pursaklar da kar yağışı ile beyaza büründü. Çok sayıda ekip ve ekipmanla kışa hazırlıklı olan Pursaklar Belediyesi, kar yağışı nedeniyle ulaşımın ve günlük yaşamın olumsuz etkilenmemesi için gece pursaklar, Saray, Altınova ve Sirkeli bölgelerinde tuzlama ve yollardaki kar küreme çalışması yaparken; sabahın ilk saatlerinde öncelikle kaldırımlardaki kar küreme işini yürüttü.

Araç filosunu güçlendiren Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 7/24 mesai yapıyor.

Ekiplerin gece gündüz çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, kaldırımlardaki karların temizlenmesi noktasında duyarlılık göstererek belediye personeline yardım eden esnafa da teşekkür etti. Başkan Çetin, kışa hazırlıklı olduklarını belirterek, “Her geçen yıl araç filomuzu güçlendirdik. Kış mevsimine hazırız. Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor. Sürücülerimizden de ricamız lütfen kış lastiği olmadan trafiğe çıkmasın, gizli buzlanmaya dikkat etsinler” dedi.

Ankara Pursaklar Fen İşleri Selçuk Çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı