Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 24-12-2018 11:07   Güncelleme : 24-12-2018 13:40

Bala’nın en’leri ödüllerini aldı

Bala’nın en’leri ödüllerini aldı

Bala’nın en’leri ödüllerini aldı

 

Balâ Ekspres Gazetesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Büyük Hemşeri Buluşması ve Bala’nın En’leri” ödül töreni Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

 

Birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla düzenlenen, iş, sanat, spor, medya, bürokrasi, siyaset ve STK alanlarında 50’ye yakın başarılı ismin ödüllendirildiği gecede, ev sahibi Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da Bala’ya en çok destek sağlayan yerel yönetici olarak ödüle layık görüldü.

 

Programa Başkan Yaşar’ın yanı sıra Bala Kaymakamı Mithat Can Kutluca, Bala Belediye Başkanı Arif Kaplan, Yenimahalle Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran, Balalı bürokratlar, STK Temsilcileri ile çok sayıda Balalı vatandaş katıldı.

 

Keşke her yer Bala gibibu ülkenin değerlerine bağlı olsa

 

Mehteran gösterisi ve Ankara Kulübü Derneği Seymenlerinin gösterileriyle başlayan gecede, ödülünü Bala Kaymakamı Mithat Can Kutluca’dan alan Başkan Fethi Yaşar “ Balalılarla komşuluk yaptım, ticaret yaptım, mesai arkadaşlığı yaptım. Gördüğüm şu ki;Balalılar ülkesine, devletine, milletine, bayrağına ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğüne sadık insanlar. Balalıları çok seviyorum, sevildiğimi de biliyorum. Keşke her yer Bala gibi huzur içinde ve bu ülkenin değerlerine bağlı olsa” diye konuştu.

 

Gün, birlik ve beraberlik günüdür

 

Balâ Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Birol Karakılıç da Türkiye’nin sıkıntılı günlerden geçtiğini hatırlatarak “Gün ayrışma ve çatışma günü değil. Gün ortak değerlerimiz, ortak hedeflerimiz üzerinde kenetlenme günüdür. Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Bu bağlamda bu organizasyonu düzenleyerek hemşerilerimizi buluşturmak boynumuzun borcu olmuştu. Balalı dostlarımızı bir arada görmekten onur duydum, gurur duydum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA