Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 18-12-2018 14:08   Güncelleme : 18-12-2018 14:08

MHP’li Okur’dan anlamlı kampanya

MHP’li Okur’dan anlamlı kampanya

MHP’li  Okur’dan anlamlı kampanya

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Yunus Emre OKUR Gölbaşı’nda Esnafa özel, maneviyat yüklü çok önemli bir çalışmaya imza attı.

500’e yakın sayıda işyerine, üzerinde merhum Yusuf İMAMOĞLU’nun anısını taşıyan ve 35 Kuruş para bulunan, kartlar, Gölbaşı’nın farklı bölgelerindeki birçok esnafa ulaştırıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Yunus Emre OKUR şunları söyledi;

 “Türk İslam davası için mücadele eden Yusuf İMAMOĞLU ağabeyimizin vefatından sonra cebinden çıkan 35 Kuruş, bu çalışmamız için ilham kaynağı olmuştur. Yusuf ağabeyimizin hatırası, bizim değerlerimiz arasındadır. Ağabeyimiz Yusuf İMAMOĞLU’nun vefatından sonra açıklama yapan rahmetli Başbuğumuz Sayın Alparslan TÜRKEŞ’in“DÜN BENİM BİR YUSUF’UM VARDI, BUGÜN HEPİNİZ YUSUF’UMSUNUZ” sözleri, bu konunun bizim için ne derece önem arz ettiğinin göstergesidir. Yapmış olduğumuz bu çalışmamızla esnafımızın siftah yapmalarına katkıda bulunabildiysek bu bizim için bir mutluluk ve onur kaynağıdır. Bu vesile ile tekrardan tüm esnaflarımıza hayırlı ve bol kazançlar diler, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Ahilik yolundan ayrılmayan, helal rızık için alın teri döken tüm Esnaf ve Sanatkarlarımızın yanlarında olduğumuzu buradan bir kez daha belirtmek isterim” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA