Advert

MHP’li Okur’dan anlamlı kampanya

MHP’li Okur’dan anlamlı kampanya

MHP’li  Okur’dan anlamlı kampanya
MHP’li  Okur’dan anlamlı kampanya Murat YILDIZ

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Yunus Emre OKUR Gölbaşı’nda Esnafa özel, maneviyat yüklü çok önemli bir çalışmaya imza attı.

500’e yakın sayıda işyerine, üzerinde merhum Yusuf İMAMOĞLU’nun anısını taşıyan ve 35 Kuruş para bulunan, kartlar, Gölbaşı’nın farklı bölgelerindeki birçok esnafa ulaştırıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Yunus Emre OKUR şunları söyledi;

 “Türk İslam davası için mücadele eden Yusuf İMAMOĞLU ağabeyimizin vefatından sonra cebinden çıkan 35 Kuruş, bu çalışmamız için ilham kaynağı olmuştur. Yusuf ağabeyimizin hatırası, bizim değerlerimiz arasındadır. Ağabeyimiz Yusuf İMAMOĞLU’nun vefatından sonra açıklama yapan rahmetli Başbuğumuz Sayın Alparslan TÜRKEŞ’in“DÜN BENİM BİR YUSUF’UM VARDI, BUGÜN HEPİNİZ YUSUF’UMSUNUZ” sözleri, bu konunun bizim için ne derece önem arz ettiğinin göstergesidir. Yapmış olduğumuz bu çalışmamızla esnafımızın siftah yapmalarına katkıda bulunabildiysek bu bizim için bir mutluluk ve onur kaynağıdır. Bu vesile ile tekrardan tüm esnaflarımıza hayırlı ve bol kazançlar diler, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Ahilik yolundan ayrılmayan, helal rızık için alın teri döken tüm Esnaf ve Sanatkarlarımızın yanlarında olduğumuzu buradan bir kez daha belirtmek isterim” dedi.

Ankara Gölbaşı MHP Yunus Emre Okur Kampanya Devlet Bahçeli Yusuf İMAMOĞLU Esnaf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı