Advert

Gölbaşı’nda Sektörel İstişare toplantısı yapılacak

Gölbaşı’nda Sektörel İstişare toplantısı yapılacak

Gölbaşı’nda Sektörel İstişare toplantısı yapılacak
Gölbaşı’nda Sektörel İstişare toplantısı yapılacak Murat YILDIZ

Ankara Ticaret Odası 30. Meslek Komitesi “Doğal Taş, Mermer ve Hazır Beton İmalatçıları” sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin sorunlarının çözümü daha verimli üretim imkanlarına kavuşması için Gölbaşı’nda toplanacaklar.

Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi ve30.Meslek Komitesi Başkanı Ali İhsan Güçlü, yaptığı yazılı açıklamada” “Doğal Taş, Mermer ve Hazır Beton İmalatçıları” sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin, daha verimli üretim imkanlarına kavuşması için gayret sarf etmekteyiz. Ülkemizin içinde bulunduğu şartları da göz önüne alarak, üreticimizin maliyetlerini düşürmeye, satış, pazarlama ve ileriye yönelik yapacakları doğru yatırımlara yönlendirmek amacıyla sektörümüzün genel durumunun tespitini, mevcut sorunları ve çözüm önerilerini yerinde dinleyerek, ilgili kamu birimlerine aktarılması niyetiyle çalışmalar yapmaktayız” dedi.

Güçlü, Ankara Ticaret Odası 30. Meslek Komitesi olarak 14 Aralık Cuma günü saat 19.00’de Gölbaşı öğretmen evinde toplanacaklarını belirterek,

“Gölbaşı’nda faaliyet gösteren başta kendi sektörümüz (Andezit, Mermer, Hazır Beton İmalatçıları, Beton Altyapı Elemanları Üreticileri, Yapı Kimyasalları Üreticileri ve Alçı Üreticileri) olmak üzere, diğer alanlarda faaliyet gösteren esnaf erbabının sorunlarının ve çözüm önerileri tespiti için istişare maksadıyla 14 Aralık 2018 tarihinde toplantı yapmayı planlamaktayız. Belirtilen tarihte“Gölbaşı Sektörel İstişare” adı ile yapılacak toplasına hem şahsınızın hem tüzel kişilik olarak başkanlığını yürüttüğünüz kurumunuzun katılımı önem arz etmektedir” ifadelerini kullandı.

Ankara Gölbaşı Ankara Ticaret Odası Ali İhsan Güçlü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı