Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-12-2018 15:12   Güncelleme : 10-12-2018 15:17

Gölbaşı’nda Sektörel İstişare toplantısı yapılacak

Gölbaşı’nda Sektörel İstişare toplantısı yapılacak

Gölbaşı’nda Sektörel İstişare toplantısı yapılacak

Ankara Ticaret Odası 30. Meslek Komitesi “Doğal Taş, Mermer ve Hazır Beton İmalatçıları” sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin sorunlarının çözümü daha verimli üretim imkanlarına kavuşması için Gölbaşı’nda toplanacaklar.

Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi ve30.Meslek Komitesi Başkanı Ali İhsan Güçlü, yaptığı yazılı açıklamada” “Doğal Taş, Mermer ve Hazır Beton İmalatçıları” sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin, daha verimli üretim imkanlarına kavuşması için gayret sarf etmekteyiz. Ülkemizin içinde bulunduğu şartları da göz önüne alarak, üreticimizin maliyetlerini düşürmeye, satış, pazarlama ve ileriye yönelik yapacakları doğru yatırımlara yönlendirmek amacıyla sektörümüzün genel durumunun tespitini, mevcut sorunları ve çözüm önerilerini yerinde dinleyerek, ilgili kamu birimlerine aktarılması niyetiyle çalışmalar yapmaktayız” dedi.

Güçlü, Ankara Ticaret Odası 30. Meslek Komitesi olarak 14 Aralık Cuma günü saat 19.00’de Gölbaşı öğretmen evinde toplanacaklarını belirterek,

“Gölbaşı’nda faaliyet gösteren başta kendi sektörümüz (Andezit, Mermer, Hazır Beton İmalatçıları, Beton Altyapı Elemanları Üreticileri, Yapı Kimyasalları Üreticileri ve Alçı Üreticileri) olmak üzere, diğer alanlarda faaliyet gösteren esnaf erbabının sorunlarının ve çözüm önerileri tespiti için istişare maksadıyla 14 Aralık 2018 tarihinde toplantı yapmayı planlamaktayız. Belirtilen tarihte“Gölbaşı Sektörel İstişare” adı ile yapılacak toplasına hem şahsınızın hem tüzel kişilik olarak başkanlığını yürüttüğünüz kurumunuzun katılımı önem arz etmektedir” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA