Advert

Ömer Aşkın resmi başvuruyu yaptı

Ömer Aşkın resmi başvuruyu yaptı

Ömer Aşkın resmi başvuruyu yaptı
Ömer Aşkın resmi başvuruyu yaptı Murat YILDIZ

Ömer Aşkın 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için İyi Partiden meclis üyeliği aday adaylığına başvuru yaptı.

İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığına başvuruda bulanan Aşkın, İyi Parti’de halka hizmet etmenin önemine vurgu yaptı.

Aşkın, “ Gördüğüm şu ki Gölbaşı iyi yönetilmiyor. Sanayi, turizm ve tarım şehri olan Gölbaşı olması gerektiği yerde değildir.  Seçildiğimiz takdirde İyi Partili belediye başkanımızla beraber Gölbaşı’nı hak ettiği yere getireceğiz.  Çıktığım bu yolda beni her zaman destekleyen ailem ve ilçe başkanımız Mehmet Öztürk’e teşekkür ediyorum” dedi.

İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, meclis üyeliği başvurusunda bulunan Ömer Aşkın’a hayırlı olması temennisinde bulundu.

Aşkın başvurusuna katılan İyi Parti Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ise “ 1 bucuk yılda inanılmaz bir mesafe kaydettik. 40-50 yıllık partilerin aday çıkartamadığı bir ortamda biz aday adaylarımızla sokaktayız. 40 milletvekili ile Türkiye siyasetine yön veriyoruz. 5 senede yapılamayanları bizim arkadaşlarımız 3 ayda yaptılar. Bu bir iyilik hareketidir.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Danışmanı Yahya Yüzüak ise “ Daha iyiyi hep beraber yapalım. Gölbaşı’nda bir şey yapılacaksa hep beraber yapalım bu başarıda hepimizin olsun” dedi.

İyi Parti Mehmet Öztürk Mahmut Aksoy Gölbaşı Meral Akşener Yahya Yüzüak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı