Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 27-11-2018 13:37   Güncelleme : 27-11-2018 13:37

Erdoğan, Ankara'nın adayını açıkladı

Erdoğan, Ankara'nın adayını açıkladı

Erdoğan, Ankara'nın adayını açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'nın belediye başkan adayını açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 20 ilin belediye başkan adayını açıkladı. Ankara'nın belediye başkan adayı Mehmet Özhaseki oldu.

Ankara adayını açıkladıktan sonra Ankara teşkilatını toplu fotoğraf çekimi için sahneye çağıran Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın sahnede olan kişi fazlalığından dolayı Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan’a "Hakan gel öne geç" dediği görüldü.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 20 ilin belediye başkan adayını açıkladı. Ankara'nın belediye başkan adayı Mehmet Özhaseki, İzmir'in belediye başkan adayı ise Nihat Zeybekci oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin İstanbul adayını Güney Amerika ziyaretinden sonra açıklayacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan partililere uyarı

"Partimde de böyle arkadaşlarım varsa, kusura bakmasınlar"

 

“Mahalli seçimleri bu sürecin takozu değil, destekçisi haline dönüştüreceğiz. Seçimlerle ilgili manifestomuzu önümüzdeki ay ilan edeceğiz. Belediyelerdeki pratikliğimizi her alana yansıttık. Belediyecilik AK Parti'nin işidir. Biz eserlerimizle konuşuyoruz, ana muhalefet gibi sabah başka akşam başka konuşmuyoruz. Belediye başkanının mesai saati olmaz. Halkın içinde olmayan, telefonu çaldığında açılmayan bir belediye başkanının başarılı olması mümkün değildir. Milletinin evinin önünden çöpünü alamıyorsanız, sokağını pırıl pırıl yapamıyorsanız millet size mazeretinizi sormaz, biletinizi keser gönderir. Ben dağ gibi çöpleri olan bir belediyeyi CHP'den almıştım. Bu millet kime nasıl bilet keseceğini biliyor. Ümraniye'de çöp dağı patladığında oranın belediye başkanı CHP'liydi, orada 39 vatandaşımız öldü. Siz kaçacaksınız, biz kovalayacağız. Partimde de böyle arkadaşlarım varsa kusura bakmasınlar onlarla da yol yürümeyiz. Bizim belediye başkanlık anlayışımızda bunlar işin alfabesidir. Bunları yapamayan koltuğunun işgalcisidir. Üç kez belediye başkanlığı yapan arkadaşlarımızın başarılı olanlarını farklı yerlere kaydırdık. Türkiye'de belediyeciliği yüksek standartlara biz taşıdık. 31 Mart'ta daha yüksek oranda bir belediye milletimiz tarafından tercih edilecektir” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA