Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 25-11-2018 10:36   Güncelleme : 25-11-2018 16:33

Kıymet Bağdat başvuruda bulundu

Kıymet Bağdat başvuruda bulundu

Kıymet Bağdat başvuruda bulundu

MHP Gölbaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat, 2019 yerel seçimlerde MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı dosyasını verdi.

MHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat meclis üyeliği için aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Ersin Pehlivan'a teslim etti.

 

Aday adayı başvurusundan sonra kendini tanıtan MHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat, Gölbaşımız da kadınların sesi olmak için aday adayı olduğunu söyledi.

Bağdat, açıklamasına şöyle devam etti;

 

"2013 tarihinden buyana da MHP Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı olarak görevimi devam ettiriyorum. Genel Başkanımızın talimatı ile Kadın Kolları Koordinatörümüz Nevin Taşlıçay'ın teşvikleriyle " Kadınlar Güçlensin, Türkiye büyüsün" sloganı ışığında Gölbaşımız da kadınların sesi olmaya talibim. Bu nedenle de İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevimden istifa ederek MHP Gölbaşı Belediye Belediye Meclis aday adaylığı başvurusundan bulundum. Bu kararıma desteklerinden dolayı başta ilçe başkanım olmak üzere teşkilat mensubu, kadın kolları arkadaşlarıma, beni yalnız bırakmayan değerli dostlarım ve dava arkadaşlarıma desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

 MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ise yerel seçim sürecinin yaklaştığını vurgulayarak "Bu süreç inşallah ilk önce Türk milletine devamında Gölbaşı'ndaki yaşayan tüm halkımıza ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne hayırlı uğurlu olur” dedi.

 

Meclis üyesi aday adaylığı başvurusunda bulunan Kıymet Bağdat’a hayırlı olması dileklerinde bulunan Pehlivan “Kıymetli Kadın Kolları Başkanımız Kıymet Bağdat bu görevini daha farklı bir mecrada yine Gölbaşımıza ve MHP'ne hizmet  etmek için geçtiğimiz hafta bizlerle istişare ederek den siyasi etik ve hiyerarşi düzen içerisinde görevinden ayrıldı. Önümüzdeki süreçte Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi olmak için başvuruda bulunacak. Ben bu zamana kadar yapmış olduğu görevlerden dolayı teşekkür ederim. İnşallah bu teşkilata yine çok değerli hizmetleri olacağına inanıyorum" dedi.

 

Ayrıca dün MHP Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi Gülcan Gözükara’da 2019 yerel seçimlerde MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı dosyasını verdi.

Yapılan konuşmaların ardından dualar edildi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA