Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 24-11-2018 19:12   Güncelleme : 25-11-2018 14:27

ADAY KİM

AK Parti Gölbaşı İlçe Kasım Ayı Danışma Toplantısı Yapıldı

ADAY KİM

AK Parti Gölbaşı İlçe kasım ayı danışma toplantısı Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan yaptı.

İlçe Başkanı Selim Akceylan, “2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlere hazır bir teşkilatız. Bayrağı en yükseğe çekecek bir teşkilatız ve 2019’da bu böyle olacaktır” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Duruay ise birlik ve beraberlik içerisinde 2019’da tekrar belediyeyi alacaklarını vurguladı.

Duruay “Hepimiz Ak Partiliyiz. Önümüzde bir yerel seçim var. Bu dönemde fitnenin, fesadın bol olduğu bir dönem Allah’ın izni ile biz birliğimizi beraberliğimizi koruyup gene Ak Parti’nin bayrağını Gölbaşı’nda göklere çıkartacağız. Gölbaşı’nda son dört seçimde MHP, AK Parti oldu bu artık bozulacak. Allah’ın izni ile 2019 yerel seçimlerde AK Parti tekrar Gölbaşı Belediyesini alacak” dedi.

Daha sonra 2019 yerel seçimlerinde aday adayı olanlar sırayla kendilerini tanıtarak birer konuşma gerçekleştirdi.

Eski ilçe başkanı ve Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adayı Osman Karaaslan “2014 yılında buradaki birçok arkadaşımızla beraber Gölbaşı Belediyesi’nin tepesine Ak Parti bayrağını astık. Allah’ın izni ile o bayrağı indirmeye kimsenin gücü yetmeyecektir bunu öncelikle açıklamak istiyorum. Hepimiz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden yürüyoruz. Kim aday gösterilirsen gösterilsin biz onunla berabere yürüyeceğiz. Çünkü bizler Ak Partiliyiz. İnşallah birlik beraberlik içerisinde 2019, 31 Mart akşamı da Ak Parti bayrağı Gölbaşı Belediyesi’nin en tepesinde olacaktır” dedi.

Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adayı Orhan Sarıtaş ise “4 haftadır sahalardayız. Dernek başkanlarımız, mahalle muhtarlarımız, oda başkanlarımız ve esnafımızla istişare halindeyiz.  Çalışmalarımıza başlamadan önce ilçe teşkilatımız ve il teşkilatımızla istişare halinde olduk. Bunun nedeni de mevcut bir belediye başkanımız var. Hem ona saygılı bir şekilde hem de diğer aday adaylarımıza saygılı bir şekilde siyasetimizi yapmaya çalıştık. Ama en önemlisi Sayın Cumhurbaşkanımızın çatısını çizdiği sosyal belediyecilik anlayışı altında gönüllere dokunmak için Ak Parti bayrağını sallamak için bu yola çıktık. Allah’a şükürler olsun birçok vatandaşımıza bu mesajı en iyi şekilde verdiğimizi de düşünüyorum. Bütün aday adayı arkadaşlarımız ve mevcut başkanımız çok değerli insanlar yeter ki kolektif çalışmanın değerini bilelim, birlikte çalışalım ve Gölbaşımızı daha ileri noktalara götürelim” dedi.

Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adayı Hattat Bekir Er ise sanatla uğraşmanın yanından hiçbir zaman siyasetten ve Gölbaşı’ndan uzak kalmadığını söyledi.

Er “Milletin derdini takip ettim. İnsanların, gençlerin, kadınların ne istediklerini, dünyayı takip ettim. Çünkü sanatçı demek halkın içinde olmak demektir. Cumhurbaşkanımıza gönül vermiş bir partili olarak elimizden geldiği, gönlümüzün yettiğince halkımıza hizmet etmek istiyorum” dedi.

Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Kansız ise “Ankara’nın en güzel ilçesi Gölbaşı’na hizmet etmek istiyorum. Geçmiş Belediye başkanlarımız ve mevcut başkanımız Gölbaşı’nı çok önemli noktalara getirdiler ama ben diyorum ki eğer il dışından veya yurtdışından Ankara’ya gelen kişiler Gölbaşı’nı görmeden Beypazarı’na gidiyorsa Gölbaşı hak ettiği yeri bulmamıştır. Gölbaşı’nı daha üst seviyeye çıkarmak için hazırız” dedi.

Gölbaşı Belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmetleri anlatan Nasır Haşlak, bundan sonraki süreçte de Ak Parti'ye her koşulda hizmet etmeye devam edeceğini söyledi. Ak Parti belediye başkan adayı kim olursa olsun Ak Parti'nin iktidarı için mücadele edeceklerini açıkladı.

Daha sonra toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA