Advert

Başkan Çetin’den ziyaretler

Başkan Çetin’den ziyaretler

Başkan Çetin’den ziyaretler
Başkan Çetin’den ziyaretler Murat YILDIZ

Ankara’nın Pursaklar İlçesinde Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk, 14 yılda yaklaşık 4 bin 200 sünnet olan çocuğu evinde ziyaret etti

 

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, sünnet ziyaretleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından sünnet ettirilen yaklaşık 4 bin 200 çocuğu k evlerinde ziyaret ederek bisiklet verip sevindirdi.

 

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, 2005’ten beri Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından sünnet ettirilen Pursaklar ikametine kayıtlı yaklaşık 4 bin 200 çocuğu evlerinde tek tek ziyaret edip onlara bisiklet, diğer çocuklara da yaş ve cinsiyetlerine göre oyuncak hediye etti.

 

“14 yıldır Gönül Belediyeciliği Seferberliği yapıyoruz”

 

Sünnet ziyaretlerini değerlendiren Başkan Çetin, yıllardır bu uygulamayı devam edip gönüllere dokundukları ve hemşerilerinin kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı memnuniyetini belirterek şunları söyledi: “2005’ten beri Ankara Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan sünnetlerde ilçemizde ikamet eden çocuklarımızı ziyaret ediyoruz. Sünnet olan yavrularımızın listelerini ve iletişim bilgilerini Tebessüm Çarşımız tespit ediyor. Hepsini tek tek ziyaret ediyoruz. Geçmiş olsun deyip bisikletlerini hediye ediyoruz. Aynı zamanda bina ve mahalledeki hemşerilerimizle hasbihal edip taleplerini diniyoruz. Onlarla bir araya gelmek, dertleşmek, ihtiyaçlarını karşılamak ve en önemlisi herkesi tebessüm ettirmek, dualarını almak bizim için en güzel hizmettir. Hayata geçirdiğimiz projelerle herkesin gönlüne dokunup, 14 yıldır gönül belediyeciliği seferberliği yapıyoruz.”

Ankara Pursaklar Selçuk Çetin Ev Ziyaretleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı