Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 17-11-2018 18:29   Güncelleme : 17-11-2018 18:35

Şimşek dosyayı verdi

Şimşek dosyayı verdi

Şimşek dosyayı verdi

VİDEO YÜKLENİYOR...

MHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili ve Gölbaşı Belediyesi Meclis Üyesi Ramazan Şimşek, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylık dosyasını verdi.

Şimşek, dosyayı vermek için MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığına kalabalık bir grupla geldi. Şimşek’i İlçe Başkanı Ersin Pehlivan karşıladı.

Dosyayı Pehlivan’a teslim eden Şimşek, İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Şimşek, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin çizgisinden ayrılmayacağına ve Devleti Bahçeli’ye sadakatle bağlı olacağını söyledi.

MHP’nin Gölbaşı’nda iktidar olmaya hazır olduğunu ifade eden Ramazan Şimşek, “ MHP tertemiz kadroları ile Gölbaşı’nı yönetmeye hazırdır. Gölbaşı üretken belediyeciliği MHP dönemi ile görecektir. Kardeşiniz, evladınız ve içinizden biri olarak Gölbaşı’nı daha iyi daha güzel yerlere getirmek için Gölbaşı Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklıyorum. Gölbaşı için biriz ve beraberiz inşallah ” dedi.

 

Aday adaylığı başvurusunda bulunan Şimşek’i tebrik eden ve hayırlı olmasını dileyen İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ise “ Yerel seçime çok kısa bir süre kaldı. MHP olarak geçmişte nasıl ülkemize hizmet ettiysek bunu bu seçimlerde de göstereceğiz.  MHP Gölbaşı’nda tekrar iktidar olarak üretken belediyeciliği halkımıza tekrar gösterecektir.  Bu noktada yola çıkan ve göreve talip olan herkes başımızın tacıdır” dedi.

Şimşek’in resmi başvuruda bulunması ile MHP’de ilk başvuran aday adayı oldu. MHP’de başvuruların son gününe kadar yaklaşık 10 tane aday adayı çıkacağı düşünülüyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
Savaş MÜLAZIMOĞLU 2 yıl önce
Allah hayırlı etsin.
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA