Advert

Şimşek dosyayı verdi

Şimşek dosyayı verdi

Şimşek dosyayı verdi
Şimşek dosyayı verdi Murat YILDIZ

VİDEO YÜKLENİYOR...

MHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili ve Gölbaşı Belediyesi Meclis Üyesi Ramazan Şimşek, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylık dosyasını verdi.

Şimşek, dosyayı vermek için MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığına kalabalık bir grupla geldi. Şimşek’i İlçe Başkanı Ersin Pehlivan karşıladı.

Dosyayı Pehlivan’a teslim eden Şimşek, İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Şimşek, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin çizgisinden ayrılmayacağına ve Devleti Bahçeli’ye sadakatle bağlı olacağını söyledi.

MHP’nin Gölbaşı’nda iktidar olmaya hazır olduğunu ifade eden Ramazan Şimşek, “ MHP tertemiz kadroları ile Gölbaşı’nı yönetmeye hazırdır. Gölbaşı üretken belediyeciliği MHP dönemi ile görecektir. Kardeşiniz, evladınız ve içinizden biri olarak Gölbaşı’nı daha iyi daha güzel yerlere getirmek için Gölbaşı Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklıyorum. Gölbaşı için biriz ve beraberiz inşallah ” dedi.

 

Aday adaylığı başvurusunda bulunan Şimşek’i tebrik eden ve hayırlı olmasını dileyen İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ise “ Yerel seçime çok kısa bir süre kaldı. MHP olarak geçmişte nasıl ülkemize hizmet ettiysek bunu bu seçimlerde de göstereceğiz.  MHP Gölbaşı’nda tekrar iktidar olarak üretken belediyeciliği halkımıza tekrar gösterecektir.  Bu noktada yola çıkan ve göreve talip olan herkes başımızın tacıdır” dedi.

Şimşek’in resmi başvuruda bulunması ile MHP’de ilk başvuran aday adayı oldu. MHP’de başvuruların son gününe kadar yaklaşık 10 tane aday adayı çıkacağı düşünülüyor.

Ankara Gölbaşı MHP Ramazan Şimşek Ersin Pehlivan başkanlığında 2019 YEREL SEÇİM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Savaş MÜLAZIMOĞLU     2018-11-17 Allah hayırlı etsin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı