Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 17-11-2018 17:25   Güncelleme : 17-11-2018 17:25

TOKİ Yönetimi “Sıfır Atık” projesini hayata geçirmek istiyor

Gölbaşı Park Eymir Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü, “Sıfır Atık” projesini TOKİ konutlarında hayata geçirmek istiyor.

TOKİ Yönetimi “Sıfır Atık” projesini hayata geçirmek istiyor

TOKİ Yönetimi “Sıfır Atık” projesini hayata geçirmek istiyor


Gölbaşı Park Eymir Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü, “Sıfır Atık” projesini TOKİ konutlarında hayata geçirmek istiyor. Park Eymir Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan “Sıfır Atık” projesini TOKİ konutlarında hayata geçirmek istiyor.
 

Açıklamalarda bulunan Ünlü, “Toplu konut idaresi tarafından yaptırılan Gölbaşı Park Eymir konutları, 6 bin konutta yaklaşık 30 bin kişinin yaşadığı Türkiye’nin en büyük toplu yaşam alanlarından biridir. Sitemizin ve ülkemizin daha yaşanabilir bir yer olması için cumhurbaşkanımızın saygıdeğer eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin önderliğinde ve himayelerinde tüm Türkiye’de uygulamaya çalıştığı ‘Sıfır Atık’ projesini Gölbaşı Park Eymir Konutlarında uygulamak istiyoruz” dedi. “Sıfır Atık” projesini Gölbaşı Park Eymir Konutlarında hayata geçirmek için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na gerekli girişimlerde bulunduklarını belirten Park Eymir Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü  “Türkiyemiz ve geleceğimiz için hem çevre açısından hem de ekonomik olarak çok önemli olduğunu düşündüğümüz sıfır atık projesinin uygulanması için örnek site olmak istiyor. Yetkililerden gerekli ilgiyi göstermelerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA