Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 15-11-2018 11:11   Güncelleme : 15-11-2018 11:11

Kütüphaneye ödül

Kütüphaneye ödül

Kütüphaneye  ödül

Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi tarafından yürütülen “Herkes için kütüphane projesi” kapsamında Pursaklar Belediyesi Şehir Araştırmaları Kütüphanesine üç boyutlu yazıcı ödülü verildi.

 

Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi tarafından yürütülen “Herkes için Kütüphane projesi” kapsamında 26 ülkeden 250 kütüphaneci Antalya’da bir araya geldi.

Açılış konuşmasını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in yaptığı ‘Herkes için kütüphane projesi’ toplantısında Türkiye’ye Pursaklar Belediyesi Şehir Araştırmaları Kütüphanesi de temsil edildi.

 Şehir Araştırmaları Kütüphanesi, küresel anlamda kütüphanelerin bir parçası olup önemli hizmetler verip proje ofisinden çok sayıda ödül aldı.

Pursaklar Belediyesi Şehir Araştırmaları Kütüphanesi üç boyutlu yazıcı ödülü aldı. Nesne üretim teknolojisine sahip üç boyutlu yazıcı ile istenilen her türlü obje somut hale getirebiliyor. Kütüphaneye yerleştirilen üç boyutlu yazıcı gençlere hizmet verecek.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, hayal gücü zengin, tasarım atölyesine merak saran gençlerimize bu imkanı sunan Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezine teşekkür etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA