Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-11-2018 20:09   Güncelleme : 10-11-2018 08:39

Hattat Er resmen aday

Hattat Er resmen aday

Hattat Er resmen aday

Hattat Bekir Er, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Gölbaşı Belediye Başkanlığı aday adaylığı dosyasını verdi.

 

Gölbaşı Emirler Köyü doğumlu ve yıllarını sanata adayarak Hasan Çelebi'den icazet almış Hattat Bekir Er, Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığına gelerek 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylık dosyasını verdi.

 

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte aday adayları ortaya çıkmaya başladı. Dün AK Parti Gölbaşı eski Belediye Başkanı Nasır Haşlak, Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığına gelerek 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylık dosyasını vermişti. Bugün de Gölbaşı Emirler Köyü doğumlu ve yıllarını sanata adayarak Hasan Çelebi'den icazet almış Hattat Bekir Er, Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığına gelerek 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylık dosyasını verdi.

 

İlçe Başkanı Selim Akceylan’a dosyasını veren Hattat Bekir Er, “Cumhurbaşkanımıza gönül vermiş bir partili olarak elimizden geldiği, gönlümüzün yettiğince halkımıza hizmet edebilmek amacıyla belediyecilik geçmişimi de göz önünde bulundurarak aday olma kararı aldım” dedi.

 

Adaylık dosyasını İlçe Başkanı Selim Akceylan’na teslim eden Er, 16 yıl önce çıktıkları yolda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın arkasında nefer olarak yürümeye devam edeceklerini söyledi.

 

GÖLBAŞI’NDA YENİ BİR ÇIĞIR AÇILACAK

 

Dosyayı verdikten sonra yanındakiler ile beraber Mogan Gölü kenarına giden Türkiye’nin hattatı Bekir Er “Allahın izni ile adaylık başvurumuzu yaptık. Rabbim izin verirse bu yolda çalışmalarımız tüm ekibimizle birlikte devam edecek. Arkamızda bulunan göl ile alakalı, tarımla alakalı güzel projelerimiz var. İnsanlar için güzel yatırımlar yapacağız. Rabbim izin verir de Gölbaşı’na başkan olursak yeni bir çığır açılacak” dedi.

 

BU KUTLU YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ

 

16 yıl önce çıktıkları yolda yürümeye devam edeceklerini vurgulayan Er “16 yıl evvel çıktığımız bu kutlu yolda Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında her birimiz nefer olarak yürümeye devam edeceğiz. 16 yılda yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı derecesindedir. Reisimiz kimi uygun görürse görsün biz gene onun etrafında toplanacağız. AK Parti'nin burada oylarını arttırarak tekrar muzaffer etmek niyetindeyiz” diye konuştu.

 

Hattat Bekir Er, AK Parti'de resmi adaylık başvurusunda bulunan ikinci kişi oldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
Hüsnü Demirel 2 yıl önce
Gölbaşına tanıdık olmayan torpil yapmıyacak yeni bi kan lazım
Murat Demirel 2 yıl önce
İşte gerçek bir sanatçı, Gölbaşı'na anne eli gibi değecek bir kişi, tebrik ediyorum. Gölbaşı'na artık bir sanatçı ruhuyla hattatla ilerlemek yenilenmek gerekir
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA