Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-11-2018 12:48   Güncelleme : 06-11-2018 12:59

Gölbaşı esnafına yüzde 50'ye varan indirim

Gölbaşı esnafına yüzde 50'ye varan indirim

Gölbaşı esnafına yüzde 50'ye varan indirim

Ankara PTT Baş Müdürlüğü ile Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında Gölbaşı esnaflarını kapsayan ve kargo hizmetlerinde yüzde 50’ye varan indirim öngören sözleşme imzalandı.

Gölbaşı PTT müdürü Havva Kurar, Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaret etti. PTT müdürü Havva Kurar, Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Albut, karşıladı.

Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Albut , Ankara PTT Baş Müdürlüğü ile Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında imzalanan protokol hakkında bilgi verdi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Albut, Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odasına bağlı esnafların kargo gönderilerinde %50’ye varan indirimlerden faydalanacağını söyledi.

Albut, “Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak PTT kargo ile yaptığımız anlaşma sonucunda esnaf odası üyelerimizin kargo ücretlerinde % 50’ye varan bir indirimden faydalanmaları sağlandı. Bu şekilde esnafımızın ekonomik şartların zorlandığı günlerde biraz daha giderlerinin azaltılması ve onlara katkı sağlanması adına yaptığımız çalışmalardan bir tanesi oldu. Ben bizi ziyaret eden Gölbaşı PTT Müdür Havva hanıma ve diğer yetkililere teşekkür ediyorum. Bize bu konuda destek oldu. İnşallah bundan sonra E- PTT AVM’nın kullanılmasında ve E-Ticaret üzerinde esnafımızın daha aktif olacağı çalışmalar yaparak onlara katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Gölbaşı PTT müdürü Havva Kurar ise protokolün hayırlı olmasını dileyerek, tüm Gölbaşı Esnafını PTT kargoya beklediklerini söyledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
141. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA