Advert

Cumhuriyet bayramımız Türkiye’mize kutlu olsun

Cumhuriyet bayramımız Türkiye’mize kutlu olsun

Cumhuriyet bayramımız Türkiye’mize kutlu olsun
Cumhuriyet bayramımız Türkiye’mize kutlu olsun Murat YILDIZ

BBP Eski Ankara İl Başkan Yardımcısı ve 26 dönem M.vekili adayı Rıdvan GÜNGÖR,29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı yayınladı.

 

BBP Eski Ankara İl Başkan Yardımcısı ve 26 dönem M.vekili adayı Rıdvan GÜNGÖR, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı yayınladı.

GÜNGÖR, mesajında; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde kurulan; modernleşme ve aydınlanma projesi olan Cumhuriyetimizin ilanının 95. yıldönümünü milletçe birlikte kutlamanın coşku ve heyecanı içerisindeyiz” dedi.

GÖNGÜR MESAJINDA ŞU İFADELERE YER VERDİ.

“Kurtuluş Savaşı’nın zaferle sonuçlanması ve ardından Türk Milleti’nin her ne koşul altında olursa olsun bağımsızlığından ödün vermeyeceğini belgelemiş, böylece Cumhuriyetimiz, aklın ve bilimin üstünlüğünü benimseyen, özgürce düşünebilen, kararlarını bağımsız ve sorumluluk bilinci içinde verebilen yetkin bireyler yetiştirmiştir. Ama ne yazık ki 29 Ekim Cumhuriyet bayramımızı kutladığımız bu günlerde PKK sözcüleri tarafından Türkiye’mize ve şehitlerimize sosyal medya üzerinden saldırılar yapmaktadır. Pkk’lı teröristlerin cenazelerine katılan, PKK’nın basın sözcülüğünü ve savunmasını yapanlara "FİRAVUN MİRASÇILARI, YEZİDİN ASKERLERİ, FİTNE VE BOZGUNCULUĞUN TEMSİLCİLERİ TÜRKİYE’MİZE ve şehitlerimize sosyal medya üzerinden saldırıyorlar. Hain, işbirlikçi ve ihanet ortakları oyununuzu bozacağız. Saldırılarınız nereden ve ne şekilde gelirse gelsin milletçe boyun eğmeyeceğiz. Türk milleti bağımsız yaşamış ve bağımsızlığı var olmalarının yegane koşulu olarak kabul etmiş cesur insanların torunlarıdır. Bu millet hiç bir zaman hür olmadan yaşamamış, yaşayamaz ve yaşamayacaktır. 95 yılını kutladığımız 29 Ekim cumhuriyet bayramımız Türkiye’mize kutlu olsun”

Rıdvan Güngör Cumhuriyet bayramı BBP İl Başkan Yardımcısı Alperen Ocakları Türkiye
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı