Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 30-10-2018 13:55   Güncelleme : 30-10-2018 14:08

MHP İlçe Teşkilatı "Cumhuriyet Konseri" düzenledi

MHP İlçe Teşkilatı "Cumhuriyet Konseri" düzenledi

MHP İlçe Teşkilatı

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir etkinlik düzenledi.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde özel bir konser düzenledi. Konserde Türkü-Der Yurttan Türküler Korosu sahne aldı.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde sahne alan olan koro, Cumhuriyet Konseri’nde günün önemine uygun türküleri seslendirdi.

Konserde bir açıklama yapan MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, “Cumhuriyetin 95. yılını kutladığımız müstesna zaman diliminde bize cumhuriyeti armağan eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine sahip çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu vatan uğruna şahadet şerbeti içen tüm şehit ve gazilerimizi şükran ve minnetle yad ediyorum. Şüphesiz aradan geçen 95 yıl göstermiştir ki Atamızın bize en kıymetli armağanı yurdumuzun bağımsızlığı ve hür irademizin teminatı olan cumhuriyettir.  Bu nedenle bize düşen en büyük görev cumhuriyetimize sımsıkı sahip çıkmak ve onu ilelebet yaşatmaktır.  Bizim en önemli kırmızı çizgilerimizden birisi cumhuriyettir. Onu yaşatmanın yegane koşuluda bu salonda olduğu gibi birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmektir. Ben inanıyorum ki bu birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece hem Gölbaşı’nda hem de genelde tekrardan iktidarda olacağız” dedi.

Konserin sonunda MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt  Karakaya, koroya çiçek takdim etti.

Etkinliğe MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt  Karakaya, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, MHP Gölbaşı  Belediyesi Meclis üyeleri ve MHP Gölbaşı kurucu ilçe başkanı İbrahim Ateş’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA