Advert

Kursiyerlere Müslüm Hediyesi

Yenimahalle Belediyesi YENİMEK (Meslek Edindirme ve Hobi Kursları) aracılığı ile vatandaşlara sinema keyfi yaşatmaya devam ediyor. YENİMEK Çamlıca Kurs Merkezinde eğitim gören 45 kursiyer, senaristliğini Hakan Günday’ın, yönetmenliğini Ketche ve Can Ulkay

Kursiyerlere Müslüm Hediyesi
Kursiyerlere Müslüm Hediyesi Murat YILDIZ

Vizyon tarihinde sinema keyfi

Yenimahalle Belediyesi YENİMEK (Meslek Edindirme ve Hobi Kursları) aracılığı ile vatandaşlara sinema keyfi yaşatmaya devam ediyor. YENİMEK Çamlıca Kurs Merkezinde eğitim gören 45 kursiyer, senaristliğini Hakan Günday’ın, yönetmenliğini Ketche ve Can Ulkay’ın üstlendiği, Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Erkan Can, Güven Kıraç gibi yıldız oyuncuların rol aldığı “Müslüm” adlı filmi vizyona girdiği ilk günde büyük keyif alarak izledi.

Takı yasarım, tel kırma, mefruşat, kurdele nakışı, özel gün ve nikah şekerleri, iğne oyası, örgü gibi birçok branşta eğitim gören kursiyerler, arabesk müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses’in iniş çıkışlarla dolu hayat hikayesinin anlatıldığı filmi, vizyon tarihinde, heyecan dolu dakikalar yaşayarak izledi. Podium Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilen sinema etkinliğinde, katılımcılar duygusal dakikaların yanında, hayatın içinden gülümseten anlara da şahit oldu.

“Yenimahalle’de yaşamaktan gurur duyuyorum”

Eylül ayının son haftası hizmete açılan Çamlıca Kurs Merkezinde verilen eğitimlerden yararlanan kursiyerler, “Belediyenin verdiği kurs hizmetlerinin sayesinde boş vakitlerimizi evlerimizde geçirmekten kurtuluyor, zamanımızı verimli geçiriyoruz. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

Asıl olan Yenimahallelilerin mutluluğudur”

Vatandaşların donanımlı bireyler olarak yetişmesi, yaş farkı gözetmeksizin yapılan hizmetlerle, Yenimahallelilerin huzuru ve güveni için çalışmaya devam edileceğinin altını çizen Yenimahalle Belediyesi Başkanı Fethi Yaşar “Yenimahalle’de her yaş grubundan vatandaşımızın zamanını dolu dolu geçirerek, boş vakitlerinde kendini geliştirebilmesi ve insanların meslek sahibi olabilmesinin önünü açmak amacıyla açmış olduğumuz kurs merkezleri ilçe sakinlerimizden yoğun talep görmektedir. Bu durum bizi çok mutlu ediyor. Yapılan hizmetin vatandaşa fayda sağladığını bilmek bizim için çok önemli ve gurur verici bir konudur. Merkezlerimizde yapılan bu gibi etkinlikler, kursa gelen vatandaşlarımızın motivasyonunu arttırması açısından büyük önem taşımaktadır. Bizim için asıl olan Yenimahallelilerin mutluluğudur ” dedi.

Mülsüm Yenimahalle Yenimek Kursiyer Fethi Yaşar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı