Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 27-10-2018 12:57   Güncelleme : 27-10-2018 12:57

Başkan'dan 29 Ekim Mesajı

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Şanlı tarihimizin önemli bir dönüm noktası olan Cumhuriyetimizin ilanının 95’inci yıldönümünde bütün vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tebrik ediy

Başkan'dan 29 Ekim Mesajı

Başkan Selçuk Çetin’den 29 Ekim mesajı

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Şanlı tarihimizin önemli bir dönüm noktası olan Cumhuriyetimizin ilanının 95’inci yıldönümünde bütün vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyetin ilanının 95’inci yıldönümü nedeniyle mesaj yayımlayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, millet olarak tek vücut halinde, kararlılık içinde cumhuriyete olan bağlılıktan taviz verilmediğini belirtti. Muasır medeniyetler yolunda Atatürk’ün gösterdiği hedeflerde ilerlemenin, Türkiye Cumhuriyeti’ni kuranlara karşı büyük bir vazife olduğunu ifade eden Başkan Çetin, mesajına şu ifadelerle devam etti: “Cumhuriyetimizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için var gücümüzle çalışıp, ülkemizi güçlü kılacağımıza olan inancımız tamdır. Türkiye Cumhuriyeti hürriyetinden ve onurundan asla taviz vermemiştir. 15 Temmuz’da işgal girişimine karşı necip milletimizin verdiği şanlı direniş İstiklal Harbinin ruhunun göstergesidir. Geçmişte olduğu gibi bugün de tek yürek olarak geleceğe daha güvenle bakmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyor; başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi şükranla ve rahmetle anıyoruz.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA