Advert
Spor
Giriş Tarihi : 24-10-2018 12:19   Güncelleme : 26-10-2018 12:17

Dilber Güven Tazeledi

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Genel Merkez 24’üncü Olağan Genel Kurulu, Yenimahalle Belediyesi ev sahipliğinde Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

Dilber Güven Tazeledi

Fethi Yaşar, TÜFAD Genel Kurulu’na katıldı

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Genel Merkez 24’üncü Olağan Genel Kurulu, Yenimahalle Belediyesi ev sahipliğinde Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

56 ilden yaklaşık bin delegenin bulunduğu genel kurula,  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, TASKK Başkanı ve TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, KKTC Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Süleyman Göktaş ve TASKK Kurucusu Rıza Sümer de katıldı.

“TÜFAD, Avrupa’nın en büyük futbol antrenörleri derneğidir”

Genel kurul TÜFAD Belgeseli’nin gösterimi ile başladı. Katılımcılardan büyük alkış alan belgesel gösteriminin ardından TÜFAD Başkanı İsmail Dilber açılış konuşması yaptı. TÜFAD olarak gerçekleştirdikleri projeleri anlatan Dilber, "Çocuğun ve Topun Olduğu Her Yerde TÜFAD Olacaktır" sloganı altında projeler üretmeye devam edeceklerini açıkladı.

“Futbolcularımız da yerli olsun”

Kurulda konuşma yapan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ise TÜFAD’ın başarılı bir şekilde yol aldığını dile getirerek, “TÜFAD bugün Türk futbol tarihinin en büyük derneklerindendir. Başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Antrenörlerin en büyük destekçisidir. Başarılarınızın devamını diliyorum. Ülkemizde başarılı antrenörler yetişmektedir. Gönül ister ki futbolcularımız da yerli olsun. Türk futbolcularına daha çok şans verilsin” diye konuştu.

Konuşmaların ardından tek listenin bulunduğu seçimlerde İsmail Dilber ve ekibi tüm delegelerin oyunu alarak tekrar göreve getirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA