Advert

Advert Advert
Başarı engel tanımaz
Başarı engel tanımaz
Başarı engel tanımaz

Yenimahalle Belediyesi çatısı altında faaliyet gösteren Yenimahalle Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen B1 Futbol müsabakasında 2’incilik kupasını alarak Süper Lig’e yükseldi.

 

Goalball Bayanlar Türkiye Şampiyonası’nda da başarısını sürdüren kulüp sporcuları, ilçeye kupayla döndü. Halter Türkiye Şampiyonası'nda ise rakiplerine göz açtıramayan halterciler, Türkiye 1’incisi olarak madalyaları topladı.

 

Müsabakaların ardından Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret eden sporcular, Kulüp Başkanı Birgül Bek ile birlikte mutluluklarını Yaşar’la paylaştı.

Başarılı sporcuları “Sizlerle gurur duyuyorum” diyerek tek tek tebrik eden Başkan Yaşar, “Sizlerin tüm engellere karşı göstermiş olduğunuz üstün başarı beni çok gururlandırıyor. Eğer düzenli bir şekilde çalışıyorsanız, elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı düşünüyorsanız. Bu hangi alanda olursa olsun her zaman hayalini kurduğunuz noktada olursunuz. Başarı engel tanımaz arkadaşlar. Hepinizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

 

Yaşar’a verdiği destekten ötürü teşekkürlerini sunan Birgül Bek de, “Yenimahalle’yi temsil etmekten dolayı çok mutluyuz. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Desteklerinizden ötürü teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

ETİKETLER
Ankara Yenimahalle Fethi Yaşar Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500