Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 18-10-2018 12:18   Güncelleme : 18-10-2018 12:18

Çiçekler toprakla buluştu

Çiçekler toprakla buluştu

Çiçekler toprakla buluştu

Pursaklar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yeşil alan çalışmaları kapsamında ilçeye çok sayıda çiçek ekti. Belediye Başkanı Selçuk Çetin de Selçuklu Meydanında işçilerle birlikte çiçek ekti.

 

Pursaklar Belediyesi ilçe genelinde yaptığı yeşil alan çalışmalarına kışlık çiçekler ekerek devam etti. Binlerce kışlık çiçeği toprakla buluşturan ekiplere Başkan Selçuk Çetin de eşlik etti.

Saray Mahallesindeki Selçuklu Meydanında işçileri ziyaret eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, çalışmalar hakkında bilgi alıp işçilerle çiçek ekti. Şehir meydanları, kavşaklar, refüjler, park ve bahçeler, sosyal tesis çevreleri, hizmet binaları, yürüyüş yolları gibi çok sayıda alanda çiçek ekim çalışması yürüten Pursaklar Belediyesi ilçeyi güzelleştirmeye devam ediyor.

Bu tür çalışmaların çevreye estetik bir görüntü kazandırdığını belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Tebessüm Şehrimizde kıymetli hemşerilerimin huzur ve mutluluğu için gece gündüz çalışıyoruz. Çevreci belediyecilik anlayışı ile büyük bir hassasiyet gösteriyoruz” dedi. Hemşerileriyle de sohbet edip talepleri dinleyen Başkan Çetin “Devlet hastanemiz ve yüzme havuzumuzun hizmete girmesiyle ilçemizdeki bütün eksikleri tamamlamış olacağız. Yeni bir ilçeyiz, çok eksikler vardı. Hepsini teker teker tamamladık. Hemşerilerimizin destekleri ve duaları bizlerin hizmet aşkını arttırıyor. İnşallah daha güzel hizmetler yapacağız” diyerek vatandaşları bilgilendirdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA