Advert

Çiçekler toprakla buluştu

Çiçekler toprakla buluştu

Çiçekler toprakla buluştu
Çiçekler toprakla buluştu Murat YILDIZ

Pursaklar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yeşil alan çalışmaları kapsamında ilçeye çok sayıda çiçek ekti. Belediye Başkanı Selçuk Çetin de Selçuklu Meydanında işçilerle birlikte çiçek ekti.

 

Pursaklar Belediyesi ilçe genelinde yaptığı yeşil alan çalışmalarına kışlık çiçekler ekerek devam etti. Binlerce kışlık çiçeği toprakla buluşturan ekiplere Başkan Selçuk Çetin de eşlik etti.

Saray Mahallesindeki Selçuklu Meydanında işçileri ziyaret eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, çalışmalar hakkında bilgi alıp işçilerle çiçek ekti. Şehir meydanları, kavşaklar, refüjler, park ve bahçeler, sosyal tesis çevreleri, hizmet binaları, yürüyüş yolları gibi çok sayıda alanda çiçek ekim çalışması yürüten Pursaklar Belediyesi ilçeyi güzelleştirmeye devam ediyor.

Bu tür çalışmaların çevreye estetik bir görüntü kazandırdığını belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Tebessüm Şehrimizde kıymetli hemşerilerimin huzur ve mutluluğu için gece gündüz çalışıyoruz. Çevreci belediyecilik anlayışı ile büyük bir hassasiyet gösteriyoruz” dedi. Hemşerileriyle de sohbet edip talepleri dinleyen Başkan Çetin “Devlet hastanemiz ve yüzme havuzumuzun hizmete girmesiyle ilçemizdeki bütün eksikleri tamamlamış olacağız. Yeni bir ilçeyiz, çok eksikler vardı. Hepsini teker teker tamamladık. Hemşerilerimizin destekleri ve duaları bizlerin hizmet aşkını arttırıyor. İnşallah daha güzel hizmetler yapacağız” diyerek vatandaşları bilgilendirdi.

Ankara Pursaklar Selçuk Çetin Pursaklar Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı