Advert

Başkan etiketleri tek tek denetledi

Başkan etiketleri tek tek denetledi

Başkan etiketleri tek tek denetledi
Başkan etiketleri tek tek denetledi Murat YILDIZ

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin zabıta ekipleriyle birlikte market ve pazarları bizzat denetleyip “Hemşerilerimizi mağdur edenler yasaların ön gördüğü cezalarla bedelini öder” uyarısında bulundu.

 

Dolar kurunda yaşanan dalgalanma ile denetimlerini sıkılaştıran Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ilçede fahiş fiyat uygulamasına, haksız kazanç elde edilmesine ve etiket fiyatı ile kasa fiyatı arasındaki uyuşmamazlığa geçit vermiyor.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin de zabıta ekipleriyle birlikte hem Salı Pazarındaki tezgahları gezdi hem de marketlerde incelemelerde bulunup “Ekonomik savaşla karşı karşıya olduğumuz şu günlerde haksız kazancı, fahiş fiyat uygulamasını ve haksız ticari uygulamaları önlemek için Pursaklar Belediyesi olarak denetimlerimizi daha da sıkılaştırdık. Topyekûn mücadele ile ekonomi tetikçilerine teslim olmayacağız” dedi. Pursaklar esnafının bu konuda duyarlı olduğunun da altını çizen Başkan Çetin “Hemşerilerimizi mağdur eden olursa bunun bedelini yasaların ön gördüğü cezalarla öder. Hemşerilerimiz üzerinden haksız kazanç sağlayanlara asla fırsat verilmeyecek” diye uyardı.

 

Alınan ürünlerin fiyatı ile satış fiyatlarını da soran Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, fahiş fiyat uygulaması tespit edilen ürünler ve gıdalar için gerekli uyarıların ve cezai işlemlerin yapılacağını hatırlattı. Türkiye’nin güçlü olduğunu ve bu süreci kısa sürede atlatacağının altını çizen Başkan Selçuk çetin “Topyekûn mücadele ile bu günleri atlatacağız. Türkiye kazanacak” şeklinde konuştu.

Ankara Pursaklar Selçuk Çetin Etiket Denetimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı