Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-10-2018 10:59   Güncelleme : 10-10-2018 10:59

Başkan etiketleri tek tek denetledi

Başkan etiketleri tek tek denetledi

Başkan etiketleri tek tek denetledi

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin zabıta ekipleriyle birlikte market ve pazarları bizzat denetleyip “Hemşerilerimizi mağdur edenler yasaların ön gördüğü cezalarla bedelini öder” uyarısında bulundu.

 

Dolar kurunda yaşanan dalgalanma ile denetimlerini sıkılaştıran Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ilçede fahiş fiyat uygulamasına, haksız kazanç elde edilmesine ve etiket fiyatı ile kasa fiyatı arasındaki uyuşmamazlığa geçit vermiyor.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin de zabıta ekipleriyle birlikte hem Salı Pazarındaki tezgahları gezdi hem de marketlerde incelemelerde bulunup “Ekonomik savaşla karşı karşıya olduğumuz şu günlerde haksız kazancı, fahiş fiyat uygulamasını ve haksız ticari uygulamaları önlemek için Pursaklar Belediyesi olarak denetimlerimizi daha da sıkılaştırdık. Topyekûn mücadele ile ekonomi tetikçilerine teslim olmayacağız” dedi. Pursaklar esnafının bu konuda duyarlı olduğunun da altını çizen Başkan Çetin “Hemşerilerimizi mağdur eden olursa bunun bedelini yasaların ön gördüğü cezalarla öder. Hemşerilerimiz üzerinden haksız kazanç sağlayanlara asla fırsat verilmeyecek” diye uyardı.

 

Alınan ürünlerin fiyatı ile satış fiyatlarını da soran Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, fahiş fiyat uygulaması tespit edilen ürünler ve gıdalar için gerekli uyarıların ve cezai işlemlerin yapılacağını hatırlattı. Türkiye’nin güçlü olduğunu ve bu süreci kısa sürede atlatacağının altını çizen Başkan Selçuk çetin “Topyekûn mücadele ile bu günleri atlatacağız. Türkiye kazanacak” şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA