Advert

Bayan Halter Milli Takımı Gölbaşı’nda

Bayan Halter Milli Takımı Gölbaşı’nda

Bayan Halter Milli Takımı Gölbaşı’nda
Bayan Halter Milli Takımı Gölbaşı’nda Önder Ataseven

Bayan Halter Milli Takımı Polanya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası ve Türkmenistan'da yapılacak Dünya Şampiyonası öncesi Şehir Parkı ve Mogan Gölü'nde moral depoladı.

 

Bayan Halter Milli Takımı sporcu ve antrenörleri Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ile yemekli toplantıda bir araya geldi. Yemeğe Başkan Duruay'ın yanı sıra Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, Milli Takımlar’dan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Atak ve Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Hayati Çal da katıldı.

 

Avrupa ve Dünya Şampiyonası öncesi Gölbaşı’nda stres atan Ay yıldızlı ekip Ankara’nın incisi Mogan Gölü’nde tekne turu yaptı.Bayan halterciler ayrıca Gölbaşı Şehir Parkı’nı gezerek, Mogan ve Eymir Gölleri’ni aynı anda gören Şehir Parkı’nın 44 metrelik dönme dolabına binmeyi de ihmal etmediler.

 

“YENİ MADALYALAR BEKLİYORUZ”

 

Zorlu şampiyona öncesi ay yıldızlı kafileyi ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Duruay, “Halter de elde ettiği başarılarla bizleri madalyalara alıştıran milli takımımızdan yeni madalyalar bekliyoruz. Milli takımımıza Polanya ve Türkmenistan’da yapacağı müsabakalarda başarılar diliyorum” dedi.

 

Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar ise “Ay yıldızl ekibimizi Ankara’nın incisi Gölbaşı’nda ağırlayan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a ve şahsında bütün Gölbaşılılara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bayan Halter takımımız inşallah Polanya ve Türkmenistan’dan çok sayıda madalya ile dönecektir” dedi

Ankara Gölbaşı Fatih Duruay Bayan Halter Milli Takımı Polanya Avrupa Şampiyonası Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Hayati Çal Mehmet Atak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı