Advert
Ekonomi
Giriş Tarihi : 08-10-2018 13:26   Güncelleme : 08-10-2018 13:26

“TÜRK MİLLETİNİN İÇİNE İYİCE SIZMAYA BAŞLADILAR”

BBP Eski Ankara İl Başkan Yardımcısı ve 26 dönem m.vekili adayı Rıdvan GÜNGÖR, Batman'ın Gercüş ilçesi kırsalında Pkk'lı teröristlerin el yapımı patlayıcı ile düzenlediği hain saldırı sonucu 8 askerimizin şehit edilmesine sert tepki gösterdi.

“TÜRK MİLLETİNİN  İÇİNE İYİCE SIZMAYA  BAŞLADILAR”

BBP Eski Ankara İl Başkan Yardımcısı ve 26 dönem m.vekili adayı Rıdvan GÜNGÖR, Batman'ın Gercüş ilçesi kırsalında Pkk'lı teröristlerin el yapımı patlayıcı ile düzenlediği hain saldırı sonucu 8 askerimizin şehit edilmesine sert tepki gösterdi.

Yazılı bir açıklama yayınlayan Güngör sözlerine geçen hafta Batman'da PKK'nın kalleşçe 8 vatan sevdalısı    yiğidimizi şehit etmesi olayını içimize tarifsiz bir acı ve öfke kaplamıştır diyerek başladı. GÜNGÖR, cennet mekan Muhsin başkanın (şehit vermekten daha acı bir durum varsa,o da şehit vermeye alıştırılmış toplumdur)sözleriyle devam eden GÜNGÖR, maalesef son zamanlarda şehit haberlerine yeteri kadar tepki veremiyoruz diyerek devam etti. Şehit haberlerinin son zamanlarda futbol maçları ve magazin haberleri kadar basında yer almaması içimizi acıtmaktadır. Bundan daha da üzücüsü halkımızın şehit haberlerine sıradan bir olay gibi bakmasıdır.

"Şehit haberlerine tepki veremeyen bedenler,nefes alan kefenlerdir."

Bizler şehit haberlerine ve terör saldırılarını kabullendikçe onlar cesaretlendiler.Siyasi ve ticari olarak Türk milleti'nin içine iyice sızmaya başladılar. Bunun en güzel örneği TBMM'deki PKK'nın siyasi kanadı ve sözcüsü  HDP'li vekillerdir. Düşünün devlete ve millete saldırı var. Sizlerde bunun farkındasınız ama bunu bilmenize rağmen,sizi yok etmeye çalışanların uzantılarını kendi meclisinizde vekil yapıp dokunulmazlıklar,makamlar ve yetkiler veriyorsunuz.Devletin her türlü imkanlarından yararlanıyorlar. Hdp Genel merkezi,il ve ilçe başkanlıklarında kalleşçe ve haince şehit edilen güvenlik kuvvetlerimiz saldırı olmasın diye bunları bekliyorlar. Düşündürücü bir durum.

 

Daha da düşünülmesi gereken bir durum 49  yıldır milli ve manevi değerleri ön planda tutan, Türkçülüğün ve milliyetçiliğin savunmasını yapan,devlet ve ülke menfaatlerini ön planda tutan milliyetçi partimiz MHP'nin terör örgütünün siyasi kanadı olan HDP kadar oy alamaması ve HDP'nin altında milletvekili çıkarması ve halk tarafından sevilen ve sayılan 25 yıldır siyasi hayatına devam eden şehit liderimiz Muhsin YAZICIOĞLU'nun emaneti Türk ve İslam Birliği ideolojisini hedef edinmiş milliyetçi BBP'nin her secimde baraj altında kalması bir o kadar da  vahim bir noktada olduğumuzun göstergesidir.

MHP ve BBP'nin terör sözcüsü partinin altında oy alması ve bu iki partimizin mecliste yeterli vekillerin bulunmaması terör sevicileri ve destekleyicilerini daha çok cesaretlendirip ,devleti dahi tehdit etme cesaretini ve terbiyesizliğini gördük ne acıdır ki.

Devletimiz her ne kadar geçmiş yıllarda ve şimdilerde terör ve terör savunucularıyla etkin bir şekilde mücadele ediyorsa,millet olarak bizlerde vatanımız,devletimiz ve şehitlerimiz için vefa borcumuzu olduğunu unutmayalım. Biz Alperen'ler her zaman  devletimize,milletimize vatanımıza ve güvenlik güçlerimize dili,dini ve ırkı olmayan nereden ve ne amaçla geldiğini sorgulamadan yapılan her türlü hain terör saldırıların karşısında olacağız ve olmaya da devam edeceğiz.

"Vatan olmadan gelecek olmaz"

Batman'daki hain saldırıda şehit olan vatan Evlatları'nın Rabbim Mekanları cennet etsin.Yaralı kahraman askerlerimize Rabbimden acil şifalar dilerim..

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
157. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA